Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy másfél éves...

Szerintetek egy másfél éves kapcsolatban,30-hoz közeli párnál milyen gyakran normális, ha a pasi eljár hétvégenként sörözni a haverokkal?

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 09:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
79%
Max. havi két-három alkalom még belefér.
2010. okt. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos eléggé gyakori:(

Ha zsarolod az nem segít. Vagy menj vele, vagy szervezz te is külön programot, vagy beszélj neki őszintén arról, hogy ez neked nem tetszik, vagy hagyd ott...

2010. okt. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Hiába mondom, hogy nekem nem esik jól, heti egyszer (plusz egy hétköznapi üdítőzésre) "muszáj" elmennie, mert szerinte ez neki alanyi jogon jár az átdolgozott hétköznapokért cserébe. :(
2010. okt. 22. 09:19
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez normális. Nem is annyira korhoz kötött.

Az, hogy ha minden hétvégén leissza magát a sárga földig és egész hétvégén nincs otthon, az nem normális.

De az, hogy munkatársakkal, haverokkal beül egy kocsmába beszélgetni szombatonként 1-2 órára, azzal nincs probléma 30-40-50 évesen sem. (Szerintem)


23/L

2010. okt. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Megírom neked a legellentmondásosabb választ!


Teljesen természetesnek gondolom, hogy időnként egy pasi elmegy sörözni a haverokkal. Pláne, ha ez nem késő éjszakába nyúló iszogatás.

Ám, ha én vagyok ebben a helyzetben, én is beleesek abba a hibába, hogy elkezdek durcázni emiatt. Aztán amikor elkezdünk beszélgetni a dologról, rájövök az okokra. Mégpedig, hogy én miért nem megyek? Én is megtehetném. Válasz: nem megyek, mert lusta vagyok stb. persze ha én otthon vagyok, akkor ő se menjen sehova. Igen, nálunk ez inkább az én önzőségem.

Belátom a hibámat és már nevetünk is a hisztin mindketten.

2010. okt. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, de szerintem normális. Ma még egy harmincéves ember fiatalnak számít, nem szeretne otthon ülni.

Egy héten hét este van. Ebből kettőt a haverokkal tölt - nem is olyan rossz.

Én is simán elbarátnőzöm ennyit, bár az én párom kevesebbet jár el sörözni. De nem bánnám, ha menne többször. Hiszen marad még esetetekben öt közös este. Abszolút elég.

Na mindegy, a lényege, hogy szerintem normális.

2010. okt. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
74%

én nem tűrném el,anyám is úgy ment hozzá "apámhoz", hogy csak pár sör a haverokkal hétvégén...mire iskolás lettem már két fizetést ivott el,el is váltak...


szerencsére párom az ellentét,a sör a hűtőben megromlott tavaly nyártól,annyira nem iszik (max nyaralásnál 1-1 koktél)



alanyi jogon jár a heti 2 sörözés a haverokkal...jah,az ilyen pasitól ne vár majd hogy egyenlő félnek tekintsen,meg ő is végezzen házimunkát,meg gyereketneveljen...


23/N

2010. okt. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki,hogy van társasága,bár az én férjemnek lenne.Olyan magába forduló,zárkózott,és szerintem pont azért mert kellene neki a hasonló korú,és gondolkodású emberek társasága.

Én is szívesen beszélgetek anyukákkal az ovi-suli előtt.Szeretném,ha nekem is lenne olyan társaságom akivel hetente 1x egy estére kikapcsolódnék.Amíg dolgoztam volt,beültünk egy sütire valahova a munkatársakkal,és szidtuk a főnököket,nevetgéltünk,leeresztettük a gőzt.Ez nem megy a családi élet rovására,sőt!Most nincs rá lehetőségem és hiányzik...

Neked nem hiányzik?

De persze ha leissza ilyenkor magát a sárga földig,és úgy kell hazahúzni az nem normális...akkor inkább nézzen más kikapcsolódási forma után,de a társaság az kell..

2010. okt. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális! Te is menj el a barátnőiddel, ahelyett, hogy otthon idegesíted magad miatta! Próbáld jól érezni magad! Ha egyszer majd gyereked lesz, nem fogod tudni megtenni, de most még használd ki a lehetőségeket!
2010. okt. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is örülnék,ha a páromnak lenne ilyen társasága.Mi fiatal pár vagyunk,második babánkat várjuk,ő nagyon sokat dolgozik.Szeretném,ha nélkülem is ki tudna kapcsolódni,nem csak mindíg a munka meg a gyerekek lennének neki.Heti egy-két alkalom simán belefér,és te is elmehetsz vele.Vagy addíg törődj csak magaddal,hajfestés,gyantázás......Várhatod a fürdőkádban is.Biztos örülne,ezt szerintem nem úgy kell felfogni,hogy nem akar veled lenni,és magadra hagy,csak szüksége van arr a is,hogy jókat nevessen,és beszélgessen másokkal.
2010. okt. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!