Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az normális ha másfél év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha másfél év együttlét után már nem vonzódom hozzá annyira?

Figyelt kérdés

A szex nagyon jó sőt... Sőt, még annál is jobb...

De egyszerűen már egyáltalán nem gerjedek be olyan dolgoktól amiktől régen. Sőt szinte már csak attól, ha konkrétan elkezdjük előtte alig... pl egy csók, már semmi... Az alatt szinte semmit nem érzek. Persze jó, de nincs meg " az " az érzés.

Na meg már egyáltalán nem röpködnek pillangók a hasamba :(

Tök jól elvagyunk így, de azért kicsit hiányzik a kezdeti lelkesedés.

Normális, hogy már másfél év után elmúlik az intenzívitás?

Házasságról beszélünk, tervezünk közös jövőt.

Szerintetek?


( Amúgy nagyon szeretem, csak nem érzem azt, hogy hú de nagyon szerelmes vagyok meg lila köd meg stb.. )


2011. aug. 18. 22:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen csak nincsenek már rózsaszín felhők, de ha a közös jövőt tervezgetitek, akkor olyan rossz nem lehet :)
2011. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Tartsatok csókszünetet, és egy kis idő után annyira kívánni fogod az ajkait, hogy majd meg őrülsz utána. :) Beválik. :)
2011. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az ! Mert ha már most elmúlt és hát szerintem ez az idő nem sok akkor mi lesz majd 10-20 év múlva ?? Akkor már egymáshoz sem fogtok szólni vagy nyúlni ? Szerintem vagy dobjátok fel valamivel a kapcsolatotokat vagy keress valakit mert valahogy látszik hogy hiányzik az izgalom az életetekből . Ha a párod mellett döntesz akkor menjetek el nyaralni vagy próbáljatok ki valami újat a szexben akár kipróbálhassátok valami szexi ruhákat vagy bevonhattok egy másik embert is . Vagy menny el a haverjaiddal egy kiruccanásra és tombold ki magad a párod nélkül .De hatásos az is ha csak te mész el egy kis merengésre egy hétig :) vagy pár napig ! Sok szerencsét .
2011. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én is pont így érzek :(
2011. aug. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de amúgy utálok tőle külön lenni... Ha elutazik, 1 nap utána iszonyúan hiányzik... Úgy érzem nem tudok magammal mit kezdeni, mert majdnem minden percben őt várom haza... Egyszerűen élvezhetetlen. De ha csak szimplán otthon van, én meg itthon, az más, mert tudom, hogy fél órán belül nála lehetek. De úgy is hiányzik nyilván.
2011. aug. 18. 22:21
 6/21 A kérdező kommentje:
És ti mióta vagytok együtt?
2011. aug. 18. 22:21
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se normális! Változtassak valamit, randizzatok úgy mint régen :)
2011. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Juttasd eszedbe hogy annak idején miért is szerettél bele :) ! Amúgy ő hogy érzi ezt ?
2011. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Ő annyira nem érzi azt amit én. Mármint ő nem az a típus aki állandóan az érzéseiről beszél velem ellentétben. Én hajlamos vagyok arra, hogy ha valami van, akkor rögtön problémázom, pedig van, hogy csak 1-2 napig tart egy-egy érzés... Én ilyen lobbanékony vagyok sajnos.

Tehát többször beszéltünk ilyenekről, ő neki is volt talán néha-néha ilyen érzése, de sokkal kevésbé, mint nekem. Az együtt töltött percek értékesek, és jók. Szeretünk nagyon együtt lenni. Nekem inkább a testi-fizikális érzések hiányosabbak. Nem a szex. Na meg, az amikor úgy igazán kimondottan érzem, hogy szerelmes vagyok. Maga az a rózsaszín szemüveg....

2011. aug. 18. 22:29
 10/21 anonim ***** válasza:
Mi már 5 éve...
2011. aug. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!