Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy léphetnék egyről a kettőre?

Hogy léphetnék egyről a kettőre?

Figyelt kérdés

34éves vagyok. Van 2 kiskorú gyerekem. (iskolás és ovodás) Egy bántalmazó kapcsolatból léptem ki és az épp aktuális albérletből nem volt hova mennünk ezért anyum fogadott be engem és a 2 gyereket.

Dolgozom de a minimálbért kapom +csp (29) +gyt (ami 30).

Egy albérlet 110alatt nincs a közelünkben mert ugye néznem kell a sulit és ovit is.

Jelenleg a munkahelyem miatt anyum viszi a gyerekeket reggel az iskolába és óvodába de már én megyek értük és természetesen egész nap velem vannak. 1 műszakban dolgozom de bármikor kötelezhetnek helyettesítésre de szerencsére nem sokszor fordul elő.

A lényeg hogy anyummal nagyon rossz a kapcsolatunk. Nem új dolog. Gyerekkorom óta rossz. Nagyszülők, apa nincsenek. Folyamatosan fenyeget ha el merek menni a 2 gyerekkel akkor kitagad és segíteni sem hajlandó tovább . Közben pedig utálja hogy itt vagyunk amit szintén hangoztat.


A gyerekeket nézve a lehető leghamarabb lépnék de minimálbérből az albérletet se tudnám fizetni, nemhogy nevelni + 2 gyereket.

Hajlandó lennék több helyen is dolgozni. Akár éjjel is, de akkor a felügyelet a probléma.

Mindenhol falakba ütközök.

Minden tanácsot szivesen veszek de a tipikus minek kellett 2 gyerek hozzászólásokra nem szeretnék reagálni. Nyílván ha az ember tudja hogy rossz lesz és válás lesz belőle akkor nem megy bele....



jan. 2. 19:02
1 2 3 4 5
 1/49 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
93%
Mit dolgozol, milyen végzettséged van? Hol laksz? Más munkát próbáltál már keresni?
jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
29%

Nagyon sajnálom! Remelem több szerencséd lesz az új évben! Próbálj lelkileg megerősödni, mielőbb újabb döntéseket hozol, mert levert lelkiállapotban nagy a veszély, hogy csak ásod magad alatt a gödröt és észre sem veszed!

Imádkozz es bízz abban hogy minden rendbejön, ne add fel a reményt!

Csak úgy jön minden egyenesbe!

jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
15%
A két gyereknek egy mosolygós, bizakodó anyukára van szükségük, nem arra, hogy életuntan nézegesse őket az ember
jan. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
95%
1.-nél a pont! Azaz leírhatnád, hogy milyen sulid van, milyen a fizikai és mentális egészséged, meg hasonlók.
jan. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
13%

Miért írja le 4 es? Ti vagytok a munkaügyi központ es megmondjátok mit tudna dolgozni?

Nem erre van szüksége, hogy belőjék hogy végzettsége szerint hol magozhatná a szilvát.

Ki van merülve, lelkileg holtponton van. Esetleg az volna a legjobb, hogy összeszedje magát lelkileg, mert ha megnyugszik, előbb utóbb az út kirajzolódik előtte, lehet egy félév, de lehet hogy 5 év múlva

jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
95%
Az önkormányzatnál pályázz meg lakást. Két gyerekkel, egyedülálló nőként sor elejére fogsz kerülni.
jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
96%

5. Például azért, mert pl. érettségi nélkül, hiába írom le neki, hogy a rendőrség keres civil alkalmazottakat.


De ha olyan okos vagy, akkor leírom neki az általános Gyakori választ: "Há..., tanujá informatikásnak, mind én, osztan' teis mid én kereső havi 4milijót, pogromozósként, mindéne."

jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
14%
6+Arra figyelj, hogy ha jellemgyenge a Hivatal vezetője, akkor próbál rád sózni szükséglakást-abba ne menj bele. A lakbér önkormányzatinál 60 körül..
jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
18%
A gyerektartást emeltesd meg.Gyerekenként minimum 60 eFt/hó Mondjuk önmagától kellett volna emelnie a gyerekek másik szülőjének.
jan. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
17%
Neki most nem pályázatírásra van szüksége, hanem arra, hogy kapjon pár jó szót es aktiválja ezáltal a lelki energiaforrásait. Es akkor majd tudni fogja, hogy hova kell letegye a pályázatát
jan. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!