Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 15 éves gyereket...

Ha egy 15 éves gyereket pszichológushoz viszünk, utána tudni fogjuk a "diagnózist" mi szülők?

Figyelt kérdés
Úgy értem tudom hogy van orvosi titokartas. De nyilván ha gond van, azt a szülőnek tudni kell.
jan. 5. 21:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%
Természetesen, hisz ti vagytok a gondviselői. A titoktartás nem az állapotra vonatkozik, hanem a közölt részletekre. Sok a szélhámos, ne hagyjátok, hogy hülyére vegyen! Amúgy meg a pszichológus nem orvos.
jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Köszi. Először megy, de nem tudtam hogy működik ez.
jan. 5. 21:53
 3/35 anonim ***** válasza:
97%
Ha gond van azt igen, de magát a beszélgetést nem, hogy mit mondott el. De ő nem orvos, a pszichológus bölcsész, a pszichiáter az orvos. Annyi, hogy etikátlan kibeszélnie mit osztott meg vele pontosan (bizalmi szakma, ha a gyerek nem bízik benne a fene megette az egészet) kivéve ha akkora horderejű, hogy muszáj beavatnia a szülőket is.
jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Hármas vagyok, amúgy ő már korlátozottan cselekvőképes, így kicsit más, mint egy 14éven aluli. De az állapotát elmondja, mert kiskorú.
jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
6%
Miért megy? Ti nem mentek vele?
jan. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
2%
Pszichiáterhez vidd.
jan. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Igazából nem tudom mi baja van. Ingerlékeny. Középiskolas lett, de iskolát váltottunk mert utálta az osztályat. És az új iskolát sem szereti, de nem mondja meg konkrétan mi a baja.


Nyolcadikos koráig olyan életvidám eleven gyerek volt és most annyira rossz ezt nézni.

jan. 5. 22:33
 8/35 anonim ***** válasza:
94%
#6 Szerintem nem akarja a kérdező kollektíven leépíteni szellemileg a gyerekét..
jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Hát ez azért remélem nem pszichiatriai probléma. 😉
jan. 5. 22:46
 10/35 anonim ***** válasza:
44%
Pszichiáter nem jó, mert annak érdeke, hogy gyógyszerrel tömjön
jan. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!