Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok észreveszi, ha egy...

A párotok észreveszi, ha egy nőn mű valami? Pl. Póthaj, műszempilla stb. Az én férjem annyira naív ilyen téren. Simán elhiszi, hogy természetesek ezek a nők és áradozik róluk, hogy hogy lehet valaki smink nélkül is ennyire szép. Elég rosszul esik.

Figyelt kérdés
2010. okt. 22. 19:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%

Az én párom könnyebben kiszúrja a műcicit mint én.

Nem szeretem a mű dolgokat, sminket sem viselek, enélkül is tetszem a páromnak. A melleimmel nem vagyok megelégedve, de a párom soha nem engedné hogy műcicim legyen. Neki így vagyok tökéletes, ahogy vagyok.

Műcici, póthaj és smink nélkül.

2010. okt. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Az en pasim senkirol nem aradozik, mikor velem van.(Kivetel, ha meglatja Jessica Albat a teveben:-))
2010. okt. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
szerencsére csak ritkán bámul meg más csajokat(előttem). Állítja, h nem jönnek be nekik ezek a mű nők, de szerintem nagy duzzogva elvinné őket egy körre:))
2010. okt. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Az én párom egyenesen UTÁLJA az ilyen műnőket :D alias gumibabák, közös nyelven xD kis is szúrja őket egyből

még attól is frászt kapott, hogy melírt rakattam a hajamba, kis változatosság néven... a smink meg szóba se jöhet, még jó hogy én is utálom :) 20/L

2010. okt. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok.Amugy az en pasimnak is a termeszetes lanyok jonnek be, nekem nincsen mumellem, es nem is akarok(es nincs is ra szuksegem).Igaz, sminkelem magam, enelkul el sem tudnam kepzelni az eletem, sot pothajam is volt mar egyszer, es mukormom is mindig van, de ezek szerintem "megbocsathato" dolgok.
2010. okt. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ez a hobbink :)
2010. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Általában igen. A műmellre pedig különösen fúj.

Ami csak azért probléma, mert én komolyan gondolkozom rajta, hogy csináltassak, mert sajátom csak egy (azaz két) minimális van.

De más dolgokat nem nagyon vesz észre. Póthaj, műszempilla és rokonai... talán a műkörmöt.

2010. okt. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%
Nekem egyszer azt mondta egy felnőtt férfi, hogy a normális mell nem áll felfelé és undorítóak az ilyen nők. Na most ez a férfi nekem nem volt a párom, csak egy jó barátom, de ismerem és tudom, hogy ha 600 nő nem fordult meg az ágyában, akkor egy sem.
2010. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
34%

nekem festett a hajam,van benne pótlás is,műszempillát hordok,a szám szilikonnal van töltve,a melleim nagyobbra csináltattam,természetesen műkörmöm van,szoliba járok,mindig magassarkút hordok,és divatos ruhákat...most hirtelen ennyi jutott eszembe

És tetszem a pasiknak! És a legtöbbje tényleg nem veszi le hogy mi a helyzet.Eddig még egy mű dolgon sem buktam le :D

23/L

2010. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
Persze hogy nem buktál le... vagy inkább tökmindegy, amire kellett arra jó voltál.
2010. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!