Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sims 3 kiegészítő? Melyik...

Nesi81 kérdése:

Sims 3 kiegészítő? Melyik kiegészítőben vannak a műkörmök, új ékszerek, smink (rengeteg) cipők, meg nagyon szép divatos hajak?

Figyelt kérdés
Már egyszer fenn volt, csak új gép lett és most nem találjuk.
2011. szept. 27. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
még sose hallottam még ilyen kiegészítőről... de ezeket mind le tudod tölteni külföldi simses oldalakról (pl.: peggysims, TSR, stb.)
2011. szept. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Önismereti kérdések? elóel(lol)
2011. szept. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az 1. -nek. Köszönöm szépen, rengeteg mindent találtam fönn!!
2011. szept. 29. 09:44
 4/4 anonim válasza:
Pár napja en is emiatt keresgelrem mert nagyon szepek a cuccok de aztan rajottem hogy be kell jelentkezni acsimsre hogy a marketes cuccokhoz hozza ferhess es ott vannak sajnos nekem meg nem sikerult regisztralni valamiert nem ad ki semmit ha ranyomok de remelem neked sikerulni fog es elvezd
2013. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!