Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan kérdéssel fordulok...

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy van egy párom aki hamarosan tölti a 18.Életévét(én is most töltöttem nemrég) össze szeretnénk költözni viszont,az apja eléggé szigorú,és nem engedi elköltözni éretségi előtt.van beleszólása ha betöltötte a 18at?

Figyelt kérdés

#költözés #Költözés 18 év után
jan. 8. 16:31
1 2 3 4 5
 1/43 qkker1 ***** válasza:
94%
Nincs.
jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
94%
Nincs, de mindenképpen érettségizzen le.
jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
95%
Nincs, de ha elköltözik, az apja/szülei nem kötelesek eltartani a továbbiakban
jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
95%
Hát bogárkáim, ha ketten éreTTségi nélkül meg tudtok élni, hát hajrá. Szép dolog a szerelem, csak kár, hogy attól még éhen lehet halni a fagyban.
jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
23%

Nincs beleszólása, és csak az #1-es válaszolóval értek egyet, mert ő írta le konkrétan, hogy: "Nincs". Ennyi, és ezt nem kell tovább ragozni, a kérdező nem kért hozzá véleményt, hogy jó döntés-e, nem jó, csak ennyit.


Véleménye mindenkinek lehet, csak olyan mint a lábszag, senki nem kíváncsi rá a sajátján kívül.

jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
66%
5-öske: Egyrészt nekem nincs lábszagom, de ha volna sem szagolgatnám - veled ellentétben, ezek szerint. Másrészt ez itt a Gyakori, nem pedig a kívánságműsor. Ok, nem kért véleményt, és mégis kapott. Felnőtt, gondolom fel tudja dolgozni. ;-)
jan. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
89%

Nincs joga, de a csajnak sincs joga visszamenni, ha nem tudtok egyedül megélni.

Mert gondolom felnőttként nem a te szüleidhez mennétek hanem dolgoznátok, fizetnétek az albérletet és eltartanátok magatok

jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
21%
#6 Nagyon értelmes ember vagy, hogy úgy érezted véleményedet mindenképpen meg kell osztani, csak éppen semmi létjogosultásga nincsen ezen kérdésnél. Ha véleményt kért volna erről a kapcsolatról, akkor minden további nélkül. Nekem is van róla véleményem, viszont nem osztom meg, mert veled ellentétben tudok gondolkodni, és értem a kérdést. Nem írok le mindent ami a fejemből kipattan, csakis választ a kérdésre. ;)
jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, első sorban az aggódókat megnyugtatnám

Én végeztem más az iskolával, szakmám van dolgozok, mellette esti tagozaton készülök érettségire, a párom sem tervezi otthagyni az islolát, nem is engedném neki. Viszont lenne még egy kérdésem ezzel kapcsolatosan,

Mivel nem egyezik bele a költözésébe, az eddig meglévő dolgait az Apja visszakövetelheti? Telefon, ruhák stb. A fontosabb iratok nála vannak, személyi,diák, stb. De a születési anyakönyvi kivonat, az ott van nála. Későbbi esedékes házasságkötéshez az kelleni fog, azt ilyen esetben oda kell adnia?

jan. 8. 17:16
 10/43 anonim ***** válasza:
60%
9. Felnőtt ember nem tud magának kikérni a hivatalból/kormányablakból egy születési anyakönyvi kivonatot? És így akartok összeköltözni, házasodni?!
jan. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!