Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan kérdéssel fordulok...

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy van egy párom aki hamarosan tölti a 18.Életévét(én is most töltöttem nemrég) össze szeretnénk költözni viszont,az apja eléggé szigorú,és nem engedi elköltözni éretségi előtt.van beleszólása ha betöltötte a 18at?

Figyelt kérdés

#költözés #Költözés 18 év után
jan. 8. 16:31
1 2 3 4 5
 11/43 Kistörök válasza:
79%
Semmit nem tehet
jan. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is a személyes dolgait nem tarthatja vissza az apja.

Másodszor a születési (és egyéb) anyakönyvi kivonatokról lehet bármikor másolatot kérni az anyakömnvi hivatalban, ha az apa nem adja oda az eredetit.

jan. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

11.

Nem tudtam hogy lehet kikérni, mivel nem volt még ilyennel dolgom, éppen ezért kérdeztem meg.. nem értem miért kell egyből támadni, de rádhagyom. Én csak egy kérdést tettem fel, te válaszoltal rá, köszönöm szépen.

jan. 8. 17:23
 14/43 anonim ***** válasza:
86%
#9 Kerdezo: nem teljesult olyan jogcim, amivel az apja visszakovetelheti a baratod telefonjat, ruhait, stb., sot, meg az iratait sem tarthatja vissza. Ha nagyon ugral az oreg, kerjetek ugyved tanacsat, minden irodaban van havi nehany ora ingyenes jogszolgalat. ;-)
jan. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
14 köszönöm a válaszodat
jan. 8. 17:32
 16/43 anonim ***** válasza:
69%
Miért annyira sürgős? Rossz a családi háttér vagy csak a rózsaszín köd részegít meg?
jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

16

Sajnos rossz családi háttér

jan. 8. 17:41
 18/43 anonim ***** válasza:
67%
17 Ragaszkodj az iskolája elvégzéséhez. Az apjának meg adjatok vissza mindent amit visszakér. Mindent. Ne foglalkozzatok vele. Ha muszáj lesz dolgoznia akkor estin is be tudja fejezni az utolsó évet. Át tud jelentkezni, és ugyan annyit ér pontilag mint nappali.
jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
89%
18 A személyigazolványt+lakcimkártyát+TB kártát nem veheti el.
jan. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
36%
És keresel is annyit hogy el tudj tartani két embert meg egy albérletet fizess? Tehát minimum 500 nettó?
jan. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!