Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj az exfeleségeknek...

Miért fáj az exfeleségeknek ha a férfinek gyereke születik az új párjától?

Figyelt kérdés
jan. 15. 10:47
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom mert nem kedveli és nem örül neki ha neki sikerül valami az életben.
jan. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
21%
Normális embert/nöt nem zavar, ez MO-on tipikus bunkóság.
jan. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom, mert félti a meglévő gyerekeket: idő, pénz és figyelem kapcsán mégkevesebb fog rájuk jutni, plusz ha kitör a friss anyából az anyatigris, és mindent a sajátjának akar, nem biztos, hogy ebből a meglévő gyerekek jönnek ki jól...
jan. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
95%
Osztódik a vagyon, féltékeny, hogy annyira szereti az új nőt, hogy gyereket csinált neki.
jan. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
94%
Nagy eséllyel azért, mert olyankor a mar meglevő gyerek sokszor hatterbe szorul.
jan. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
22%
Mert ráér ilyenen rágódni és gondolom nincs élete.
jan. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
93%

Mert ezt értelmezheti úgy is, hogy az ő közös gyerekeik nem, vagy már kevésbé fontosak a férfi számára. Ez általában így van, megszületik az új gyermek, akkor a "régiek" háttérbe szorulnak.


Plusz általában az anya feladata elmagyarázni a gyermekeinek, hogy mi történik, kik ezek a féltesók és ők miért vannak mindig apánál, amikor ők nem.

A testvérféltékenység édestestvéreknél is gyakori, megterhelő rendezni, hátmégha arról van szó, hogy "apu elhagyott engem, és az új gyerekét jobban szereti".

jan. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
19%
Nem fáj nekik.
jan. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
80%
Én azt se értem, hogy miért kell mindenkinek gyereket csinálni.
jan. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
92%
Vannak közös gyerekeik? Nálunk amúgy azért volt az exnek probléma, mert ő is akart családot alapítani, csak nem talált hozzá új párt. Szerintem mai napig fáj neki, pedig az én gyerekeim már nagyobbacskák. A válást amúgy ő kezdeményezte, mert szerelmes lett másba, a válásunkig tartott kb a nagy szerelem, utána egyedül maradt. Nem voltak közös gyerekeink, nekem a válás után 2 évvel lett komoly kapcsolatom, neki már ez sem tetszett, hol törölt az ismerősei közül, hol bejelölt, meg anyámnak írogatott, hogy miattam ment tönkre a házasságunk, miért nem azt próbálom rendbe tenni (két évvel a válás után), miért új kell. Aztán amikor házasodtam meg jöttek a gyerekek, még nagyobb hisztiket csapott. Már mindenhonnan le van tiltva az egész családnak, barátoknak, max ha személyesen összefut valakivel, akkor nyomja, de ez már ritka. Leesett neki, hogy elb*szta, valószínűleg.
jan. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!