Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tud "kezdeni" egy érett...

Mit tud "kezdeni" egy érett férfi egy tizen/huszonéves lánnyal?

Figyelt kérdés
Annyiszor olvasok ilyen sztorikat, hogy egy 30-40 éves férfi pl. 18 éves lánnyal jött össze. Miért nem felelnek meg nekik a korukbeli nők? Egy érettebb nő is lehet bombanő (szerintem). Persze vannak érett fiatal lányok és van, hogy tényleg megtalálják egymással az összhangot a nagy korkülönbség ellenére, de többségében inkább felvágásnak tűnik a dolog. Ti mit gondoltok erről?
2010. okt. 23. 19:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyen férfiak tudatosan utaznak a fiatal csajokra. Még kis éretlen, butuska, semmit nem tud az élet nagy dolgairól. Éppen ezért lehet őket irányítani. Meg hát tudod a pénz az nagy úr. Saját lakás, saját kocsi stb.

Persze tisztelet a kivételnek!

20/L

2010. okt. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%
azt gondolom erről hogy te egy 30-40 éves kivénhedt lábtörlő vagy akin van némi felesleg is ezért a korabeli pasik hozzá sem szagolnak és ezért saját hibáit nem vallj be agának sem hanem a 18-20 éves lányokra keni
2010. okt. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem kapuzárási pánik.

Na meg a kényelem. Ami egy tapasztalt nőnek semmi extra, attól egy tapasztalatlan, fiatal lány el van ájulva.


(erre pont a saját életemből tudok jó példát: kb 10 évvel később újra szexuális kapcsolatba kerültem azzal a fiúval, aki elvette a szüzességem. Akkor el voltam ájulva tőle, hogy milyen jó szerető, 10 évvel később gyenge átlagosnak találtam...)

2010. okt. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Mögöttes okok is lehetnek. Pl. a férfi ezáltal menekül az elől a tudat elől, hogy ő is csak ember és, mint olyan felette is eljár az idő. Belemenekül egy olyan kapcsolatba, amelyben újra fiatalnak érezheti magát.
2010. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Kezdjük azzal, hogy egy ténylegesen ÉRETT FÉRFI NEM KEZD EGY kis lánnyal.

Azok a 30-40 éves pasasok kezdenek 20 év körüli lánnyal, akik tudják, hogy egy idősebb érett nőnek nem kellenének, nem tudnának megfelelni.

Egy fiatal lány naiv, butus, felnéz a hapsira, nem kell vele komolyan gondolni még.


Egy érett komoly 30-as férfi 24-25 év alatt nem keres nőt. Tudják, hogy egy kellően érett egy nő idővel lesz. ezek a férfiak tudják mit akarnak(házasság, gyerek..stb)és ezt elvárják egy komoly nőtől. Nem igen egy kis bulizós tinilánnyal.


Általában a gyenge, komolytalan gyerekes pacákok választanak maguknak nagyon fiatal partnert.

26.L

2010. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

2.-ik hozzászólónak:

Egyszerű vagy,édes lelkem,akár a fakocka!

Leszel még te is 30-40 éves,kivénhedt lábtörlő!Mondjuk az a te értékeiden nem sokat fog változtatni.Negatív irányban biztosan nem,mert ennél negatívabb már nem is lehetnél.

2010. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

Hát szerintem kapuzárási pánik.

Akkor is ha 35 éves és akkor is ha 50.

Szerintem egy 20 éves kislány tartósan nem tud olyat nyújtani egy 35-40 vagy akárhány éves fickónak ami évekre leköti...

Egy húszévessel csak sexelni akarnak szerintem... Vagyis remélem...:(

2010. okt. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
nálunk 40 év a korkülönbség, és csak szexről van szó
2010. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%

Én 14 voltam, amikor megismertem az akkor 29 éves férjemet. 15 éve vagyunk együtt (ebből 4 év házasság) és van két gyermekünk.

Én elég érett gondolkodású voltam akkoriban is, nem járkáltam bulizni, világ életemben utáltam. Ő fiatalos, lendületes volt, kiegészítjük egymást a mai napig is.

Ha két ember szereti egymást és nem csak szex van az egészben, hanem szerelem, erős érzelmi kötelék, akkor a kor nem számít.

Az ember soha ne hallgasson másra, ez személyes dolog, hogy kivel jár. Anno apám felkapta a vizet elég sokáig, barátaim is fura szemmel néztek rám, de idővel bebizonyosodott, hogy minket egymásnak teremtettek.

Mindenkinek kívánom, hogy találja meg a lelki társát egyszer, akivel utána örökké együtt lehet :)

2010. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33 éves nő vagyok, a férjem 41 évvel idősebb.15 éve vagyunk házasok, és van egy 14 éves fiunk is./És a házasságba közel egyforma anyagi helyzettel vágtunk bele!/Mindenünk megvan, semmit sem bántunk meg.
2010. okt. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!