Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tud "kezdeni" egy érett...

Mit tud "kezdeni" egy érett férfi egy tizen/huszonéves lánnyal?

Figyelt kérdés
Annyiszor olvasok ilyen sztorikat, hogy egy 30-40 éves férfi pl. 18 éves lánnyal jött össze. Miért nem felelnek meg nekik a korukbeli nők? Egy érettebb nő is lehet bombanő (szerintem). Persze vannak érett fiatal lányok és van, hogy tényleg megtalálják egymással az összhangot a nagy korkülönbség ellenére, de többségében inkább felvágásnak tűnik a dolog. Ti mit gondoltok erről?
2010. okt. 23. 19:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Mindjárt megkérdezem a páromat... :)

Köztünk 14 év a különbség, 19 voltam, mikor megismertük egymást.

Valószínűleg nagyobb szabadságot szeretett volna a magáénak tudni anno, de közben változtak az idők, összeköltöztünk, és elkezdődtek az együttélésből adódó nehézségek, mint pl alkalmazkodás a másikhoz. Nem tudta szerintem mibe vágta a fejszéjét, mert én világ életemben, azaz 19 évesen sem voltam az a könnyelmű kiscsaj...

A mai napig együtt vagyunk, engem vonzott az érettsége, az, amit huszonévesek nem tudtak anno nyújtani. Ma már felnőttem hozzá teljesen, sőt még gyerekünk is van.

2010. okt. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%

Ez olyan a férfiaknak, mint egy jó autó: státusszimbólum. Semmi több.

Én azt mondom, 5-10 év korkülönbség még nem igazán probléma, de ennél több, már igen, és minél nagyobb a korkülönbség, annál nehezebb áthidalni a dolgokat.

2010. okt. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

azt gondolom, hogy a lányokat nem értem

mi a fenének nekik az a bácsi?!

2012. okt. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
hát, mert jól érzik magukat velük?! Nem gondolkodunk egyformán. Ha ők így érzik magukat boldognak, akkor miért ne?
2012. okt. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Nem erőszak a disznótor :D
2012. nov. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Attól, mert a köztudatban úgy terjedt el ez a helyzet, hogy a férfinak ez felvágás meg hogy a nőnek csak a pénz kell az idősebb pasitól és egyéb marhaságok, még nem kellene így vélekedni. Ismertek egyáltalán olyan párt, akik között tizenév különbség van? A szerelem érzése csak az 5-10 különbségre korlátozódik? Véleményem szerint mindkettőre nem a válasz!
2012. dec. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Annyiszor olvasok ilyen sztorikat, hogy egy 30-40 éves férfi pl. 18 éves lánnyal jött össze. Miért nem felelnek meg nekik a korukbeli nők?"


Nincs tartásuk, mint a lányoknak se, akik velük kezdenek.

2016. ápr. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Ha ők így érzik magukat boldognak, akkor miért ne?"


Én most egy tevével járok. Sokkal boldogabb vagyok, mint bármelyik nővel vagy lóval, akivel eddig jártam. Ha én egy tevével érzem magam boldognak, akkor miért ne?

2016. ápr. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!