Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent a laza kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a laza kapcsolat egy huszonéves férfi esetében?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy csak szexet akar. ha meg azt tapasztalja, hogy te szeretnéd szorosabbra fűzni a szálakat, hanyatt-homlok elmenekül tőled.
2009. febr. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azt, hogy csak szex, ne vard el tole, hogy elkiserjen a szinhazba, meg felhivjon minden nap. Ezen kivul nem hiv baratnojenek, ha kerdezik, akkor nincs senkije, ugyanugy ismerkedik mas lanyokkal es akkor hiv csak amikor hianyzik egy kis ungabunga.
2009. febr. 7. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem egy ilyen volt eddig, és "speciális legjobb barát"-oknak hivtuk egymást :) sokat lógtunk együtt, és sokat szexeltünk.Kézfogás, mások előtt egy párként mutatkozás nem volt. Sok midnent megtettünk egymásért, de azt is csak azért, mert tényleg jó barátok voltunk. Fontos, hogy mindkét fél ugyanúgy viszonyuljon a másikhoz!! ne gondolja egyik fél se komlyabban vagy ne legyen szerelmes.


Ha azt kérdezed, hogyan érhet véget egy ilyen, fogalmam sincs, mert minket a sors választott el (el kellett költöznie messzire), tehát tökéletes kerete volt a történetünlnek. Sokat gondolkodtam rajta később. Ha maradtunk volna ugyanabban a környezetben, egy időután bajban lettünk volna, mert nem tudom, hogy lehet-e ezt huzamosabb ideig folytatni. tényleg vigyázni kell, hogy ne mélyüljön bele egyikőtök sem.

2009. febr. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"azt, hogy csak szex, ne vard el tole, hogy elkiserjen a szinhazba, meg felhivjon minden nap"


"Barátnőmet" vittem színházba, drágámnak hívtam, felhívtam kétnaponta...és még volt pofája dobni. Kisportolt értelmes embernek tartom magam aki nem csak baszni akar egy nőt, hanem kapcsolatot akar vele. Sajnos ezt a nők amint megtudják menekülnek a férfi elől. Ennyit ér ha a férfi törődik a nővel.

2009. febr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Látom, neked is rossz tapasztalataid vannak. Pár hete dobott a párom azzal a címszóval, hogy egyedül akar lenni, nem akar kapcsolatot. Aztán kiderült, hogy társkeresőkön tallózik, laza kapcsit akarok, vagy akár komolyabbat is mottóval. Azóta keresgeti a szexpartnereit, mondván, hogy ki akarja élni magát. Na ennyit a pasik igazmondásáról.
2009. febr. 7. 12:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem is ezzel az ürüggyel ejtettek,"mégfiatalvagyokélnemkelldemajdszólokhameggondoltammagam"-mal megfűszerezve,ennek 5 éve én meg várom és nézem ahogy egyik nő megy a másik után a helyemre.

Laza kapcsi pasinyelven egyenlő nincs pénzem utcalányra.

2009. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy szarul esik hogy dobott.

De ezek a lányok nem a "helyedre mentek"! a legtöbb tényleg csak utcalányhelyettesitő, kb olyan mint nakünk a vibrátor.

most ebben a korszakában van,csak dugni akar, nem akar kapcsolatot.. Totál érzelemmentes minden ami történik közte és egy nő között. Majd kinövi.

Ti pedig keressetek újat, mert nem érdemes rajta kattogni.

2009. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mást is qrogat.
2012. máj. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!