Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tud mit kezdeni ezzel a...

Nem tud mit kezdeni ezzel a családom?

Figyelt kérdés

Sosem jöttem ki a családommal ezért elköltöztem pár éve tőlük elég messze, dolgoztam és tanultam de a munkahelyemen a főnököm fia szexuálisan zaklatott.

A családommal nem volt jó a viszony ez pedig csak rontott a helyzeten és én teljesen eltávolodtam tőlük. Nem is mondtam el nekik. A szüleim mindig azt mondták ha egy nőt zaklatnak annak oka van biztos a nő olyan jeleket adott ezért sem mondtam el nekik.

Ez jópár éve történt azóta feldolgoztam segítettek benne mások a családommal mostanság kezdtem kibékülni.

Nemrég el is mondtam nekik mi történt de azóta teljesen máshogy viselkednek. Nem keresnek, nem hívnak pedig eddig kezdett normalizálódni a viszony. Ha én keresem őket leráznak. Úgy érzem nem tudnak ezzel a dologgal mit kezdeni. Kár erölködnöm hagyjam őket? Ne eröltessem velük a kapcsolatot?



jan. 29. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Könyörgöm, ne ess vissza az általuk ásott gödörbe!! Hagyd őket, menekülj, örülj ha nem keresnek!
jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Őszintén szólva én biztos nem mondtam volna el nekik, hogy mi történt ha ennyire nem empatikusak.

Szerintem is örülj neki, hogy nem keresnek, ha ennyire invalidálják a zaklatást. Az meg, hogy ezért máshogy néznek rád szánalmas, ez őket minősíti

jan. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Normalizálódott a viszonyunk beteg az apám csak ezért kezdtem újra tartani a kapcsolatot a családommal.

A nővéremnek mondtam el mi történt ő pedig elmondta a többieknek, nem mondtak negatív dolgot rá egyszerűen csak nem akarnak tudomást venni róla, mintha nem tudnának mit kezdeni vele. Apám nem is tudott mit mondani csak sírt amikor elmondták neki és azóta nem is beszéltünk.

jan. 29. 16:57
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Te jó ég, miért kellett ezekkel a középkorban rekedt emberekkel, bármi ilyet megosztani?
jan. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, nem értelek. Miért gondoltad, hogy egy olyan környezet, ami megbetegített, meg fog gyógyítani? Egy áldozathibáztató (biztos a nő olyan jeleket adott) család a hányingert hozzá rám.

Apukád beteg lett. Tudod mit? A Karma étteremben nincs menü. Ott mindenki azt kapja, ami jár neki.

jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én voltam a buta mert azt hittem megváltoztak. Életemben először jól éreztem magam a családom körében megkérdezte nővérem miért szakadt meg anno a kapcsolat én meg csak elmondtam. Jól esett elmondani de már bánom.
jan. 29. 21:28
 7/10 gabor49 ***** válasza:
84%
ha ilyen a családod ne foglalkozz velük mivel ki kéne állni melletted és támogatni téged de sajnos nem ezt teszik 50/f
jan. 30. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Kár erölködnöd, ilyen emberekre nincs szükséged.
jan. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Miért akarsz mindenáron gyerekszerepben maradni? Csak magadat kínzod vele. Nem kell mindenáron kapaszkodni olyanokba akik eltaszítanak. Látod te is, hogy vannak támogató emberek, pl. akik segítettek túljutni a zaklatáson. Olyanokat gyűjts magad köré, addig pedig jobb egyedül mint ilyen hideg emberekkel. Gyerekként kénytelen vagy elfogadni azt amit osztottak, az életed múlik az elfogadásukon. De rég nem vagy gyerek, te döntöd el kinek lehet hatása az életedre.
jan. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%

Dehogyis normalizálódtt a viszonyotok, ezt csak te meséled be magadnak.

Ők nagy ívben szrnak rád, és megkérdőjelezik a véleményedet, érzéseidet, stb...


Nem kell vergődni, meg kapcsolatot erőltetni, hanem ignorálod őket és kész.


Apád beteg. Oké, ez az ő baja, nem a tiéd. Az én apám is az, hol érdekel azok után, amiket művelt? Sehol.

jan. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!