Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszik a családomna...

Miért nem tetszik a családomnak hogy saját életet akarok kezdeni?

Figyelt kérdés
nagyanyám melletünk lakik. most mindent kitalál hogy összevesszek párommal. ilyenek hogy iszik meg tartozása van meg 2 doboz cigit szív naponta. azt is meg akarja szabni hogy mit vihetek el és mit nem. anyám visszajön báttyámhoz. mit csináljak? menni akarok párommal de azt se akarom hogy mindenkinél én legyek a szemét.
2013. márc. 4. 09:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2013. márc. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok. 4 éve élünk eggyütt a párommal.
2013. márc. 4. 09:13
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezt azért csinálja a nagymama, mert nem akarja, hogy elköltözz. A szüleidnek, mamádnak te mindig is kislány maradsz, egy idős embernek pedig nagyon nehéz elfogadni, hogy a kis unoka már felnőtt. Azért talál ki butaságokat, hogy ott tartson a közelében. De ne aggódj, nem fognak utálni, szidni, ha elköltöztök. Csak aggódnak, hogy akkor mi lesz veled. Ez természetes.
2013. márc. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A szülők/nagyszülők annyira jót akarnak nekünk, hogy legszívesebben azt szeretnék ha sosem szakadnánk el mellőlük.

Biztosan vannak a párodnak dolgai amiket a nagymamád helytelenít. A dohányzás már biztosan egy ilyen tevékenysége. Ezzel Te sajnos nem tudsz mit tenni, ha beszélni akar erről a mamád, meghallgatod, elmondod, hogy Te így fogadtad el a párodat értse meg. Ha sokadjára is felhozza a témát, akkor mondd azt, hogy ezt már párszor átbeszéltétek és nem változott a véleményed.

2013. márc. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
próbáltam de minnél jobban mondom neki annál jobban mondja meg a faluban is ezt mondja mindenkinek akivel találkozik. és én érzem magam kellemetlenül mert hogy itthagyom báttyámat. de nem egyedül hanem visszajön anyám ide.és saját életet akarok kezdeni.saját családot. de ha bátyámmal kell foglalkozzak akkor soha nem lesz.
2013. márc. 4. 09:22
 6/15 anonim ***** válasza:
Legyél kicsit türelmesebb, még fiatal vagy, előtted áll az egész élet.
2013. márc. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
5 éve én gondoskodom bátyámról. azóta semmit nem segített anyám. ugy érzem hogy nem az én felelőségem. tudom a báttyám. és ha nem lenne neki anyja akkor gondoskodnék is róla. de besokaltam. elég volt.
2013. márc. 4. 09:39
 8/15 A kérdező kommentje:
most azonnal még nem akarok belevágni a családba bár nagyon vágyom rá. de saját életet akarok a párommal. ugy hogy csak mi ketten.
2013. márc. 4. 09:43
 9/15 anonim ***** válasza:

Jogod van elkezdeni élni a saját életed.

A bátyád beteg? Egyébként ő tényleg anyukád felelőssége, esetleg, ha meghal akkor a tiéd.

2013. márc. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
igen beteg. nem a korához megfelelően gondolkodik.
2013. márc. 4. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!