Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem veszi észre egy...

Miért nem veszi észre egy családos apa, hogy nekem nem kell? Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
A nyári munkán ismertem meg, ő is ott dolgozott, bejelölt ismerősnek, azóta folyton zaklat. Nem jön be, mert 1. 30-on túl van, nekem a fiatalabb srácok tetszenek. 2. van gyereke, én meg nem fogok ilyen kapcsolatba belemenni. Barátkozni nem tud, mindig csak ostromol és már undorodom tőle szinte. Egyszer már letöröltem, azóta az email címemre irkál és nem száll le rólam, pedig tök normálisan elmondtam neki, hogy NEM akarok tőle semmit. Miért nem fogja fel felnőtt fejjel?
2013. febr. 10. 17:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy állandóan nézte az ismerőseimet és kérdőre vont, hogy kik a barátaim, milyen fiúk..ekkor telt be a pohár.
2013. febr. 10. 17:05
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Ne válaszolj, ne reagálj sehogy se. Remélem, megunja egy idő után.
2013. febr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Az email: tiltsd le az email-címélt a spamszűrővel.

Nagyon erőszakos, de ha megtudja a felesége, bújna az ágy alá. Az ilyen nagy csajozós "családapák" a leggyávábbak, ha lebuknak.

2013. febr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Milyen gyakran ír, miket, és mivel zavar még?
2013. febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Én ezt zaklatásnak venném. Írd meg Neki, ha nem száll le rólad akkor kénytelen leszel elmenni a rendőrségre!
2013. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nincs felesége, elnézést, csak nekem családapa úgy is, hogy van már gyereke. Olyanokat ír, hogy szeretné, ha én lennék a párja (18 évesen!), meg hogy higgyem el, hogy hozzám nem a kis tinifiúk illenek. Nem tudom, mit gondolt, lehet, hogy másnál sikert aratna, de nálam abszolút nem. Én már nem reagálok, de 2 email címet is tud és ott is ír állandóan, hogy mi van, gyönyörűm? stb. Hányingerem van tőle.
2013. febr. 10. 17:21
 7/15 A kérdező kommentje:
Olyanokat ír, mintha én lennék a hülye, mert nem állok le vele és még örüljek, hogy lehetne idősebb pasim. Nem vagyok nagyképű félreértés ne essék, de a saját korosztályomban is találok, vagy huszonévesek között, nem tehetek róla, hogy nekem ők jönnek be, nem egy 30-as apuka. Ha csak szexet akar, akkor keressen más hülyét, a "párja" meg végképp nem leszek.
2013. febr. 10. 17:24
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Kérdem újra: milyen gyakran ír és miket csinál MÉG a mailíráson felül?

Kb. hány százalékát válaszolod meg a maileknek?

Egyébként be lehet állítani, hogy az arról a címről érkező leveleket azonnal törölje a gép. Mielőtt ezt megteszed, egy határozott elutasítást adj neki. Elég az is, hogy "nem viszonzom a vonzalmadat, nagyon rossz érzéseket keltenek bennem a leveleid, nem akarok veled kapcsolatot tartani, nem szeretnék többet kommunikálni sem, kérlek, ne keress meg többet ezügyben."

Ha mégse hagyja abba, akkor letiltanám.

2013. febr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ezeket csinálja, hogy írogat, meg lementette a képeimet és azokat nézegeti..

Megpróbálom beállítani, hogy ne tudjon írni, bár erre még nem is gondoltam, vagyis nem tudtam, hogy a gmailen lehet ilyet.. De maga az, hogy tudja, hova járok suliba, meg táncra, meg van rólam egy csomó képe önmagában is gáz.

2013. febr. 10. 17:35
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

ne válaszolj egyik levélre sem. gyűjtsd össze szépen, nyomtasd ki, és vidd el a sündőrségre. tényleg fontos, h ne reagálj a megkereséseire, mert így valósulhat meg a zaklatás fogalma, ami miatt akár el is marasztalhatják.


nekem már volt hasonló ügyem, és a rendőrség azzal utasított el, h mivel válaszoltam a zaklatónak, így nem tudnak vele mit kezdeni. pedig le akartam koptatni azt a szemetet.

2013. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!