Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek mennyire...

Ez szerintetek mennyire elfogadható?

Figyelt kérdés

Adott a következő szituáció:

Egy megromlott házasságban élő nő, új férfira lel akivel összeköltözik, miután elvált a férjétől.

A nőnek van egy kisfia, aki az apjával és a nagymamájával él. Az apa időközben meghal, így a kisgyerek a nyagymamájánál marad (tehát nem az anyjával és az új férfival él együtt).


Az anya szerint az indok: nem akarja az új párjára rávarni az előző házzaságból hozzott gyereket (holot a férfinak ezzel nem lenne problémája).


Az új kapcsolatban gyorsan születik egy kislány (tehát ugye egy háztartásban él az anya, az apa és a kislány), viszont a kisfiú külön él.

Az anyukát bántja az hogy nem élhet vele a gyerek, de az az indok erre hogy túl kicsi a ház két gyereknek (amúgy valóban nem tudná hova tenni). Egyébként az anya és a fiú rendszeresen találkoznak. A két féltestvér külön nő fel, de azért rendszeresen látják egymást. A fiúnak (aki már felnőtt) jó kapcsolata van az anyjával.


Na erről mi a véleményetek?

Nem tudom mennyire érthetően írtam le.



márc. 2. 13:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
Semennyire. Az ilyen nem anya. Undorodom az ilyen riherongyoktól.
márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
60%
A gyerek már felnőtt, a kapcsolat jó, innentől mi a kérdés? Természetesen nem a legideálisabb egy gyereknek, ha a szülők elválnak, de ma ilyen a világ. A külön élő szülőnek mindig nehezebb megtartani a rendszeres, jó kapcsolatot a gyerekkel, sokan sajnos nem is nagyon törekednek rá, de itt ez sikerült, szóval igen, teljesen elfogadható.
márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
79%
Sokat elmond az anyáról, ha váláskor a gyerek az apához kerül. Nagyszülő neveli a gyereket, miközben él az egyik szülő? És nem arról van szó, hogy anyuka hajléktalan lenne, csak új életébe nem fér bele a régi gyerek. Nagyon gáz!
márc. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%
Drukkolok nagyon a fiúnak, talán ha a nagyanyja teljes biztonságot, valódi szeretetet tudott adni neki, különösebb gond nélkül levezényli majd az életét. Az anya a kislányt is az apára fogja hagyni ha valami gond lesz a házasságában.
márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
23%
Úgy-ahogy belefér...
márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
56%
Én többet látni se akartam volna, ha találkoztunk volna az utcán le is köptem volna, és amiket írtál indokokat egyik sem elfogadható, ez nem anya csak egy nöstény,
márc. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom aki le pontozgat ugyan olyan semmire való mint a nő akinek fontosabb volt egy férfi mint a saját vére
márc. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
36%
6-os, de ha egy gyerek válás után az apjával viselkedne így, akkor gondolom azonnal menne a háborgás, hogy az szemét mocsok anyja ellene neveli. :)
márc. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
48%
Na úgy látom itt mindenki az anyát védi
márc. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
55%
8,hűlye vagy?? Szóval a gyerek a hibás??? Milyen ember lehet te???
márc. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!