Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell görcsösen keresni...

Miért kell görcsösen keresni párt gyerekvállaláshoz?

Figyelt kérdés

Annyira szánalmasnak tartom, hogy egyes huszonéves lányok csak egy apát keresnek egy férfiben. Görcsösen a gyerekvállaláson jár az eszük és kb. "spermadonort" keresnek, nem pedig egy társat.

Miért jó az, ha összeházasodnak, családot alapítanak egy olyan emberrel, akit nem ismernek eléggé, esetleg megállapodnak valaki mellett, akit nem is szeretnek igazán?

Ez számomra annyira felfoghatatlan.

Ráadásul fiatal lányokról van szó, nem középkorú nőkről, akiket tényleg szorít az idő (egészségügyi okok miatt).

És nem általánosítok, mert rengeteg ellenpélda van, de mostanában itt is több ilyen kérdést tettek fel.


2010. okt. 25. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem Téged valami személyes sérelem ért ezzel kapcsolatban.

Mint köztudott a fiatal lányok partnert keresnek, lehetösleg idösebbet, mert várhatóan rendelkezik némi egzisztenciával. A Nö szül gyereket, hozzámegy és be van biztosítva.

2010. okt. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Semmilyen sérelem nem ért ilyen téren. Attól még lehet valamiről negatív véleményem, hogy én nem vagyok benne vagy nem szúrtak ki velem. Egy fiatal lány keressen párt magának és azzal kösse össze az életét, akibe nagyon szerelmes. Utána jöhet a gyerek vagy gyerekek. Szerintem.

De itt sokszor fordított sorrend van. Görcsösen keressünk párt, hogy szülhessek gyereket, mert fiatal anyuka akarok lenni, mintha valami lóverseny lenne. Ez nem normális.

2010. okt. 25. 14:50
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Miért foglalkozol másokkal? Koncentrálj magadra, élj úgy, ahogy neked jó.
2010. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Tévedsz: normális, ha valaki fiatalon anyuka akar lenni. Mondom ezt úgy, hogy én nem akartam fiatalon anyuka lenni, ami szintén normális. De tiszteletben tartom mások véleményét. Cserébe elvárom, hogy engem se piszkáljanak, amiért 33 évesen még nincs gyerekem.
2010. okt. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azzal nincs baj, ha valaki fiatalon akar anyuka lenni és meg is valósítja, de! úgy hogy adott minden körülmény hozzá: egy szerető férj, anyagi háttér, stb.


DE az már baj, ha valaki csak azért keres magának férfit, hogy gyereket szüljön neki, meg azért, mert a barátnőknek már van gyereke és csak neki nincs.

2010. okt. 25. 14:59
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
sztem ha egy nő szül akkor magának szül.ha úgy állnék anyagilag akkor simán teherbe ejtetném magam,aztán mehetne a sunyiba az ember.van már egy 8 éves lányom,őt is egyedül nevelem.
2010. okt. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Ezek a lányok végképp kétségbe vannak esve. Ha bevallják, ha nem, így próbálnak tartós kapcsolathoz jutni. Valóban szánalmas.

28/F

2010. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
miért, máshogy hogyan vállalsz gyereket? előfordulnak ilyen jellegű kérdések, de nekem nem úgy tűnt, hogy csak spermadonort keresnének az illető lányok. nem hiszem, hogy akik feltettek hasonló kérdéseket azok gyereket szülnének szerelem nélkül. egy éretten gondolkodó huszonéves lány akinek kifejlett világ és énképe van, jobb esetben el tudja dönteni akár 1-2 év alatt is, hogy azzal a férfival el tudná-e képzelni az életét, így gyereket is szerethetne tőle. nem tudom ezen miért kell kiakadni, nem értem. szerintem normális ha valakit ennyi idősen foglalkoztat a házasság-gyerek-család téma.
2010. okt. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15:00 én a férjemnek fogom szülni. Egyedül semmiképp nem vállalnám, én magam nem vagyok ősanya. A férjem minden vágya egy gyerek, ha nem szülök, akkor rámehet a kapcsolatunk. Nem minden nő és férfi egyforma. És persze vele együtt én is szívesen vállalom, és tudom, hogy imádni fogjuk. De magamnak nem szülném, el vagyok nélküle is.
2010. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Genetikailag kódolva van hogy szaporodjunk, hogy ezt az alfa nyöstényel vagy himmel tegyük. Emberként valamenyire felülkerekedünk az ösztöneinken de alapvetően mindenkit ugyanaz a vágy hajt ez természetes.
2010. okt. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!