Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e esélye egy 2 gyermekes...

Van-e esélye egy 2 gyermekes egyedülálló nőnek párt találni?

Figyelt kérdés
A történetet bonyolítja,hogy már 30 feletti és meghízott a gyerekekkel.
2011. szept. 28. 07:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 36 vagyok, pici ikrekkel és nem sovány.

Én is kiváncsi vagyok, mi a véleményetek...

(bocsánat, hogy nem válaszoltam, csak engem is érdekel)

2011. szept. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Elvileg van esélye, de ha a "meghizott" nagy túlsúlyt takar, akkor nem árt normális értékre lefogyni. (A gyerekkel NEM KELL meghizni, ezt csak egyesek bebeszélik maguknak.)
2011. szept. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Nekem ikreim vannak, 35,5 évesen szültem, 40. hétig kibírtuk, a hasam is ronda, meg emiatt meghíztam.

Nem a gyerekek mellett.

Most fogyókúrázom.

6 hét alatt lement 6 kiló!

2011. szept. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként azt mondom hogy nehéz ügy,a mai világban nehezen vállal fel egy férfi két gyermeket akik nem az övéi.

Az elhízottság meg megint egy negatív pont.

Az a gond hogy az ilyen helyzetben lévő hölgyek bárkire ráugranak ha lehetőség adódik,ezzel csak újabb problémát és csalódást fognak elszenvedni.Őszinteségem valószínűleg lepontozással fogjátok jutalmazni,de én ezt így gondolom.

2011. szept. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
26%
Én tuti nem vállalnám.Főleg ha elhízott,egyébként meg megfogadtam hogy,engem is mindenki lehurrog lehet te vagy közülük egy egyik,ezért én is le fogok mindenkit!
2011. szept. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

én felpontoztalak:-)

sajnos igazad van...:-(

mondjuk én nem állnék össze bárkivel. ezt a hibát gyerekvállalás előtt elkövettem.

de a többi igaz

az ikres anyuka...

2011. szept. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedvesem ffiatal vagy, es lehetoseged van arra, hogy megtalald a parod.

Elhiztal? tudsz tenni azert, hogy valtoztass ezen. Etkezesi szokas megvaltoztatasa, tudatos etkezes, es a rendszeres mozgas. Uj frizura, uj ruhatar stb.

Mar most kezdjel el mezei zsurlot es csalanteat fogyasztani ehgyomorra, ennek van tisztito hatasa, tehat mar a felhalmozodott vizet kihajtja a szervezetedbol, amikor mar erezni fogod ennek a hatasat, akkor mar te akarod folytatni azt, hogy konnyebb sulyu legyel!

Ebbol a teabol naponta 4 cseszevel is ihatsz. A mozgas is nagyon egyszeru, hiszen barmit tudsz vegezni, akar tancolhatsz is, a lenyeg, hogy mozogj! Ha vasarolni mesz, v agy dolgozni, akkor ne ulj buszra, hanem "menetelj", mint a katonak, es mar itt is dolgozol azon, hogy a merleg kevesebbet mutasson.

2011. szept. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Édesanyám 4 gyerekes nőként talált magának párt.Igaz,már csak két tesóm lakik vele,egyikük így is csak hétvégén van otthon.Ő már 40 felett van bőven,nagymama is már,mert nekem már pici gyermekeim vannak,és így is talált párt magának. Egy olyan férfival él,aki sose volt nős,gyermeke nincs,mégsem zavarja,hogy anyának mi vagyunk.Az igaz,hogy mielőtt anyum hozzá ment apumhoz,ez a férfi már akkor szerelmes volt anyumba :)Egyébként miután elváltak a szüleim,anyának volt néhány kapcsolata,ami pár hónapig tartott,azokban az esetekben csak érdekből(anyagi ok) voltak vele.
2011. szept. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,mindenkinek ment a zöld kéz!Várom a további véleményeket(férfiakénak külön örülök),tapasztalatokat.
2011. szept. 28. 08:24
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedülálló anyaként azt tapasztalom, hogy az esély adott lenne, a gond inkább ott van, hogy gyerek mellett a legtöbb nőnek nincs már annyi ideje, lehetősége bárkivel is ismerkedni. Mert vagy az van, hogy még kicsi a gyerek, az ember otthon van vele, és akkor tényleg egész nap vele/velük van, ez nem annyira ideális állapot az ismerkedésre, bár szó mi szó, van, akinek így is sikerül. Vagy az van, hogy a gyerek(ek) már nagyobb(ak), akkor reggel irány az ovi, aztán menni a dolgozóba, aztán megint az oviba, és onnantól kezdve az ember megint a gyerekeivel van, tehát szintén nem sok terep marad az ismerkedésre. Nekem pl. ott van gondom, hogy szinte csak és kizárólag lányokkal, nőkkel vagyok egy közegben napközben, férfiakkal gyakorlatilag nem is találkozom. Ha néha napján elmegyek szórakozni, hát általában ott sem nagyon lehet normálisan ismerkedni (tisztelet a kivételnek), randizgatni meg egyszerűen nem érek rá, mert vagy dolgom van - mármint munkaidőben, amikor a gyerek is pl. oviban van -, vagy a gyerekkel vagyok, és oké, hogy időnként van, aki vigyázzon rá, de olyan szinten nekem tényleg nincs erre időm, mint azoknak, akik még gyerektelenek. Amúgy azt vettem észre, hogy azok, akikkel az elmúlt pár évben találkoztam, nem zárkóznak el a kisgyerekes nőktől, a gond nem itt van, csak egyszerűen a saját időbeosztásomba nem tudom beilleszteni azt, hogy egy kezdődő kapcsolatot építgessek.
2011. szept. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!