Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek komolyak a szándék...

Szerintetek komolyak a szándékai az ilyen férfinek?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk már fiatalok. 50- hez kozel mindketten. Ő özvegy. /pár éve már sajnos/ Amit felnőtt gyerekei nehezen dolgoznak fel. Másfél évig ostromolt mielőtt beadtam a derekam. Fél éve beengedtem az életembe, amit annyira vart mar! Azota naponta jön fel hozzám. Visz kirándulni. Segítőkész, tisztelettudó ferfi. A fél év alatt egyszer elvitt a szüleihez. Szimpatia volt mindket részről. A gyerekeinek viszont ezidáig nem mutatott be. A jelenletukbe fel sem hiv engem! Olyankor kimegy a hazbol ha velem beszel telefonon. / szamomra már röhej/ Ha otthon vannak a nagy gyerekei én nem mehetek hozzá. Ellenben én már mindenkinek bemutattam. Ő bármikor jöhet hozzám. Nem tudom már mit gondoljak....kérlek segitsetek
márc. 16. 10:10
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
83%

"Fél éve beengedtem az életembe, amit annyira vart mar"

Tehát mindenki szükségletét kielégízlted, kivéve a sajátodat.

Mit mond a férfi, amikor egyenesen rákérdezel erre?

márc. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy annak is eljon majd az ideje ...aztán ezidaig semmi. Titokba is telefonál nekem
márc. 16. 10:18
 3/66 anonim ***** válasza:
12%

Akkor szakítás. Nem egyeznek a szükségletek és le vagy rázva egy ilyen mondattal.

Ott valami más van.

márc. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
100%
Jelen állás szerint van egy beugrós haverod. Vagy ő, vagy senki. Ezt kell eldöntened, megfelel-e az így neked. Van aki a szüleinek nem mutatja be soha a partnerét, itt meg a gyerekeinek. A te szempontodból a te érzéseid a fontosak. Elég ez? Inkább ez mint a semmi? Vagy neked csak akkor jó ha a gyerekek is be vannak avatva? Aztán már tudsz dönteni. Nem az ő tervein kell neked gondolkodnod hanem a saját megéléseiden. Hogy esik ez? Kell ez? Megéri ez így?
márc. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
70%
Van egy szexkapcsolatod, kb. Ennyi a helyzet.
márc. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
92%
Jól érzed magad vele, vagy nem? Mik a terveid? Hozzá akarsz menni? Minek van szükséged a gyerekei ismeretére?
márc. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:

4#

Csak tudod nem értem a ferfiakat. Annyira akart. Annyira tervezett velem! Végül fel éve úgy döntöttem hogy igen őt szeretném az eletembe mint ferfit. Akkora terveket szőtt, hogy együtt fogunk élni....azóta fel év eltelt és azt se tudom kik q gyerekei. Mikor mondtam neki hogy ismerősök kérdik hogy jövök ki a gyerekiddel akkor nem merem elmondani hogy azt se tudom kik ők. Erre megjatsza hogy nem érti mi a problemam. Mások fel év alatt mar osszekoltoznek. Engem zavar mert így azt érzem mintha kettős élete lenne. Vagyok én és vannak a gyerekei és kesz

márc. 16. 11:09
 8/66 A kérdező kommentje:

Én komoly kapcsolatra vágyom akivel osszekoltozunk és ezt tudja pedig

Allitasa szerint ő is

Ahhoz képest fel év alatt oda nem jutottunk el ha gyerekei otthon vannak odamehessek. Telefonon is kiegyensúlyozott úgy hív fel

márc. 16. 11:11
 9/66 A kérdező kommentje:
Annyit hozzá tennék a valósághoz hogy mi d ezek mellett kirandulni/ wellnesezni elvisz ...ezért se tudom hova tegyem
márc. 16. 11:13
 10/66 anonim ***** válasza:
90%

Hány évesek azok a gyerekek?

Ha komoly kapcsolatot akarna, akkor nem titkolna el. Fel év után azért illene bemutatnia. A gyerekek még a létezésedről sem tudnak.

Hiteget, húzza az időt. Te meg döntsd el, hogy akarsz így élni, vagy nem.

márc. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!