Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 31 éves vagyok, elpazaroltam...

31 éves vagyok, elpazaroltam a legszebb éveimet, és semmit nem értem el az életben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyi mindenki már huszonéves korában házasságban él, gyereket nevelnek. Hozzájuk képest én meg egy lúzernek érzem magam. Van párom, de mégsem élünk együtt. Mennyivel jobb annak, aki elmondhatja azt, hogy huszonéves korára mindent elért, míg én meg pont a legszebb 20-as éveimben a kutyának se kellettem. Még az exemnek is, aki engem átvert, rögtön utánam meg is házasodott, gyereke is van. Nekem meg mintha még az égiek sem akarnák, hogy végre boldog legyek. Másoknak minden összejön anélkül, hogy túlságosan is megerőltetnék magukat.
márc. 28. 13:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
A leírtak alapján nekem nem úgy tűnik, hogy olyan szép évek lettek volna.
márc. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Hát az enyém nem is volt szép, magányosan életem le a 20-as éveimet.
márc. 28. 13:10
 3/30 A kérdező kommentje:
De azért az ember a 20-as éveiben a legkelendőbb.
márc. 28. 13:11
 4/30 anonim válasza:
84%
pl kezdetnek rinyálhatnál kevesebbet
márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
84%
Önsajnálat helyett igyekezhetnék kitölteni az idődet. Aligha sikerül mindenkinek minden, és aligha olyan szuperduper boldogok, mint ahogy azt te hiszed. Azonban talán úgy jöhetett össz nekik megerőltetés nélkül, hogy nem erre koncentráltak, hanem élték az életüket, és ahhoz csatlakozott be a párjuk, aztán a dolgok mentek a házasság és a családalapítás irányába. Nekem úgy tűnik, hogy nem sokat tudsz kezdeni magaddal. Ez elég gorombán fog hangzani, de mások mit kezdjenek veled, ha magaddal sem tudsz mit kezdeni?
márc. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
100%
Mitől a legszebbek? Azt hiszed 30 után nincs élet? 😀
márc. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
67%

Javítás:

*Önsajnálat helyett igyekezhetnéL...

márc. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
25%
hát a kormánytól már nem várhatsz, segítséget mert a kedvezmények csak 30 alattiaknak jár.
márc. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Sosem késő. Ne aggódj. Mindent bele, menni fog! Ha van egy stabil állásod, onnan már lehet előre menni.
márc. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
88%

Én meg pont fordítva vagyok. 23 és 27 évesen szültem. Most 32 éves vagyok. Amit tanultam azt utálom, úgyhogy 2 éve kezdtem el újat tanulni és ebben próbálom ki magam. Aztán majd meglátjuk, hogy ez hogy alakul.

Még ne temesd magad.

márc. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!