Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 31 éves vagyok, elpazaroltam...

31 éves vagyok, elpazaroltam a legszebb éveimet, és semmit nem értem el az életben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyi mindenki már huszonéves korában házasságban él, gyereket nevelnek. Hozzájuk képest én meg egy lúzernek érzem magam. Van párom, de mégsem élünk együtt. Mennyivel jobb annak, aki elmondhatja azt, hogy huszonéves korára mindent elért, míg én meg pont a legszebb 20-as éveimben a kutyának se kellettem. Még az exemnek is, aki engem átvert, rögtön utánam meg is házasodott, gyereke is van. Nekem meg mintha még az égiek sem akarnák, hogy végre boldog legyek. Másoknak minden összejön anélkül, hogy túlságosan is megerőltetnék magukat.
márc. 28. 13:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
75%

Na már megint egy akinek van párja de azért vergődik. Akkor én mit szóljak barátom, aki nemsokára 28 vagyok és nem hogy párom nincs, de még randizni se voltam életemben?

Gyereket meg ne akarjál, sosem értettem mi ez a nagy gyerek fétis, anélkül bőven könnyebb az élet, egyébként is túl van már szaporodva a bolygó, fidesz alatt meg megélni sem lehet.

De irigylem az emberek problémáit...

márc. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát amúgy igen, néző pont kérdése. Van aki annak is örülne, ha nem kellene kórházba feküdnie vagy tudna járni.
márc. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
91%
Semmirol nem maradtal le! Es semmivel nem lenne jobb egy rossz hazassagban, tobb gyerekkel egyutt, vergodni! Inkabb orulj, hogy mindezt megsporoltad magadnak!
márc. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
86%
Azokat is irigyeld ám, akik 30 éves korukra egyedül nevelik a gyerekeiket, vagy elváltak.
márc. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
75%
Menjél ki a napra és sétálj egy kicsit. Persze csak ha abbahagytad a rinyálást és az égiekre való mutogatást.
márc. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
9%

Az Úr Jézus Krisztus szeretete és a Szentlélek egyesítő ereje legyen mindnyájunkkal! Ámen!


https://www.youtube.com/watch?v=Sl8VHicZG-s

márc. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Én kicsit másképp, de hasonló cipőben járok. Én a kamasz éveimet töltöttem el így, közben volt a covid, aminél végig otthon voltam, depresszió, szorongások voltak az életemben, stb, nem jártam bulizni, 18 éves korom után voltam először részeg, és bár volt pár randim, párkapcsolat sose lett belőle.

De szerintem sose szabad feladni. Mindenki máskor éli az aranykorát! Van, aki húszévesen kiég, valaki csak harminckor kezd el élni. Soha semmi sem késő!

márc. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
88%
Süss palacsintát. Most fogok hozzá. Banános-mogyorókrémes lesz. Persze szigorúan szénhidrátcsökkentetten.
márc. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

#18 én méterest sütök. Szigorúan cukrosan 😅

Egészségedre.

márc. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

#19

Ne ingerelj. 😃Imádom, de pl. már a banán is nagy bűn lesz nekem most a cukorbetegségem miatt.

márc. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!