Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális? A...

Szerintetek ez normális? A párom nővére

Figyelt kérdés

Szóval ünnepekre a páromnál aludtam és itt volt a 33 éves nővére is.

Egyik reggel arra keltem( 2 éve vagyunk együtt 17-19 évesek és külön szobában alszunk) hogy a nővére FÉLMEZTELENÜL kiabál neki, hogy jöjjön. Egy póló volt rajta és a szobájából jött ki. Semmi baj nem volt nem történt semmilyen baleset, se semmi. Egyedül voltunk itthon csak hárman.

Szerintetek ez normalis? Vagy csak en reagalom tul? Az en ocsem elott meg rovidebb nadragot vagy kivagottabb felsot se veszek fel otthonra se ezek meg itt pucerkodnak egymas elott


ápr. 2. 08:21
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom az öcséd előtt fürdőruhában se mutatkozol akkor.
ápr. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Szerintem egy fürdőruha más mint meztelenkedni
ápr. 2. 08:24
 3/46 anonim ***** válasza:
89%
Azt mondod félmeztelen volt. Póló és bugyi volt rajta.
ápr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Bugyi nem volt, ez a lényeg
ápr. 2. 08:31
 5/46 anonim ***** válasza:
60%

Egy póló volt rajta


És? kettő kellett volna?

ápr. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem szóltál neki, hogy egy bugyogót húzzon fel?
ápr. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Nem tudom nálad mi a szokás, hogy szégyen nélkül mutogatjátok a családon belül egymás intim részeit, de akkor te sem vagy százas
ápr. 2. 08:37
 8/46 anonim ***** válasza:
79%

Gondolom, náluk nem tabu a meztelenség, nekik természetes.

Ha ez téged zavar, az a te problémád, ha nem tudod elfogani, ami nekik természetes, akkor nincs jövöje a kapcsolatotoknak

ápr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
61%
Miért kellene szégyelleni a testem? Nyilván direktbe nem meztelenkedünk itthon, de ha úgy adódik éppen nem kapunk agyvérzést.
ápr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Pedig az emberek többsége nem szívesen mutogatja a bájait családon belül. Ezen kívül gyakran az apjuk is fogdos engem “játékból”.
ápr. 2. 08:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!