Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, Szerintetek ez...

Petró Dalma 92 kérdése:

Anyukák, Szerintetek ez normális,hogy az egy éves kislányom nem bújik?

Figyelt kérdés

Tápszeres baba. Egyedül alszik a kiságyba, nem alszik el az ölembe. Lehet ez az oka annak hogy nem szereti ha ölelem, szeretgetem. Sír, elök magától. Olyan szomorú vagyok.

Mit tudnék tenni,hogy 'szeressen,?



2023. júl. 22. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Vársz, hogy kicsit nagyobb legyen. 1 évesen az enyém se bújt.
2023. júl. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
70%
Örülj neki, sokkal megterhelőbb lenne, ha mozdulni se bírnál, mert amint megfordulsz nekiáll ordítani és még a wc-re is magaddal kellene vinned…
2023. júl. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Az én gyerekeim sem voltak bújósak. A kisfiam 4 évesen lett bújósabb, a kislányom most 3 és csak nagyon ritkán vigasztalásoknál hagyja, hogy megöleljem. (Természetesen nem erőltetem, csak felajánlom.)
2023. júl. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
1 évesen nem volt bujos, valamikor 1-2 év között lett az.
2023. júl. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%
Örülj neki, hogy nem szeret, így nem nyaggat állandóan.
2023. júl. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Fiam később lett bújós. Kívánom, hogy te is megtapasztalhasd ezt, olyan jó érzés :-) De nem minden gyerek lesz ilyen, azt is tiszteletben kell tartani.
2023. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik nagyon bújós volt, de a másik nem. Kicsiként egyáltalán nem, úgy értem 2-3 évesen sem. Valahol utána változhatott de nem emlékszem mikor és nem is egyik napról a másikra.
2023. júl. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!