Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ilyen rohadt...

Miért kell ilyen rohadt féltékenynek lenni, én tehetek róla, hogy ilyen elcseszett az élete?

Figyelt kérdés

Olyan rohadt ideges vagyok már. A férjemmel át mentünk anyósomhoz. Most vagyunk épp benne az építkezésbe, amiatt is folyamatosan csak az idegbaj megy. Cuki anyósom nagyon, beszélgettünk erről is. Próbál segíteni, tanácsot adni. Majd fél óra után megjelent a "kedves" sógornőm... Mindig ott van anyósomnál komolyan mondom, jön a gyerekkel. Ő a férjem öccsének a barátnője, aki felcsináltatta magát aztán eltartattja magát anyósomékkal. Hosszú sztori ez is.

Folytatná anyósom a beszélgetésünket. Majd bele ugat, hogy jajj már megint erről kell beszélni, bár neki is ennyi problémája lenne, hogy nem jó csempét raktak fel a konyhába. Ő már unja, hogy erről kell beszélni. Már nem bírtam tovább és mondtam neki, hogy te jelentél meg megint itt váratlanul. Múltkor 3x eljátszottad ugyan ezt. Anyósom is hülye, mert sokszor beszélgetés közben mondja neki, hogy mi mondjuk délután be megyünk. Ő meg direkt ekkor jön.

És akkor 2 mondatot nem tudunk beszélgetni a saját dolgainkról mert mindig mindenbe bele szól. Le szól. Elkezd arról beszélni, hogy nekik milyen nehéz. Persze, hogy nehéz ha mind a ketten munkakerülő iskolázatlanok.

Na most legalább ki adtam magamból.


ápr. 3. 19:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
67%
Kuldd haza, de elotte mutasd meg neki, hol a helye. ;-)
ápr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Ó én is a szemébe mondtam, hogy minek jön direkt akkor mikor tudja hogy ott vagyunk és ezt kell hallgatnia.
ápr. 3. 19:28
 3/29 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem te vagy rá féltékeny. Szúrja a szemed, hogy neki már van gyereke, és az, hogy eltartják.
ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
28%
Mi töröltetnivaló volt azon, hogy ő nem a hátad mögött, idegeneknek beszél ki? Fáj az igazság?
ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok rá féltékeny. Arra, hogy szó szerint a nagy semmire szült? Ha anyósom nem ad nekik hónap végén főtt kaját még pár ezer Ftot akkor nem esznek?
ápr. 3. 19:37
 6/29 A kérdező kommentje:
#4 én nem töröltettem. Válaszoltam is rá, hogy én is a szemébe mondok sok mindent.
ápr. 3. 19:38
 7/29 anonim ***** válasza:
92%

Nem lehet, hogy az anyósod mondja neki, hogy menjen? Nyilván nem véletlenül szól, hogy ott lesztek. Vagy csak simán szeretne veled is lenni, csak a témát unja.

Amúgy lehet, hogy az anyósod is unja a témát csak nem akar szólni, viszont, ha tudja, hogy más is megy könnyebb témát váltani

ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Nem. Anyósom jó hiszemű csak. Már most ő is mondta neki, hogy miért jön ilyenkor ide ha tudja, hogy itt vagyunk és őt mennyire idegesíti ez a téma és csak beszólogatni tud.


Anyósom meg minket hívott, nem szoktunk oda erőszakoskodni csak ha szeretné, hogy menjünk. Ő is dolgozik, ő is fáradt.

ápr. 3. 19:42
 9/29 anonim ***** válasza:
71%
Mire féltékeny és miben nyilvánul meg a féltékenysége? Csak ez nem derül ki a sok hablatyból.
ápr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
82%

Nyugodtan be lehet szólni sóginak.

Majd ha a te házad épül, majd akkor arról beszélgetünk.

ápr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!