Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha apám barátnőjét...

Mit tegyek ha apám barátnőjét nehezen viselem el?

Figyelt kérdés

Eleinte nagyon kedveltem egy tündéri nő volt nagyon kedves volt, amibe tudott segített ha nála voltunk együtt filmeztünk, besegítettem kicsit a háztartásba csináltunk együtt programokat úgyhogy elég jó kapcsolatunk volt.


Majd karácsonykor egyszer leszólt engem, eleinte nem foglalkoztam vele de azóta minden alkalommal van valami dolog amibe beleköt rajtam a minap is mosogattam és bejött a konyhába mert “valamit keresett” és belém jött azt mondani se tudnám hogy véletlen hiszen szinte minden alkalommal ha ott vagyok talál erre módot vagy hogy valamibe bele kössön természetesen ha édesapám nincs ott éppen. Megpróbáltam először a barátnőjével beszélni hogy mi a probléma, gondoltam arra is hogy csináltam valamit és arra rágott be rám de mikor megkérdeztem konkrétan megforgatta a szemeit és ott hagyott.

De a hétfő esti incidens volt a pohárban az utolsó csepp, hazaértem mert a nagyszüleimnél voltam, és megöleltem apámat erre a barátnője elkezdi nekem hogy nagyon gyerekes amit csinálok és lassan felnőhetnék mert kezdem idegesíteni. Ennél most édesapám is ott volt és mikor elment a barátnője azt mondta hogy ne érezzem magam rosszul nem nekem kell alkalmazkodnom hanem neki.

Erre tegnap megkérdeztem édesapám hogy beszélt-e a barátnőjével erre megkaptam azt a választ hogy ne lássam mindenben a rosszat, mert nagyon rendes lány.


Nem tudom ilyen helyzetben ki mit tenne? Esetleg megpróbáljak beszélni még apámmal?



2022. dec. 30. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Mondd meg nekk , hogy nem szerrtnél vele találkozni, és annyi, meg nem szerrtnéd vele tartani a kapcsolatot.
2022. dec. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Na, apuka a barátnő mellett döntött. Velük élsz?
2022. dec. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Hány éves vagy? Valószínűleg azt akarja, hogy minél előbb elköltözz.
2022. dec. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Most akkor te hol laksz?
2022. dec. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Útban vagy a hölgyikének.

Ha ő így akkor te úgy.

Apukád előtt legyél vele te is nagyon nyájas kedves, amúgy meg indulhat a háború, ő kezdte, majd megunja ha nem hagyod magad és keres másik palit akinek nincs gyereke vagy el tudja üldözni.

Mielőtt apádat ellened fordítja ezt mond el apukádnak 4szemközt, hogy ahogy a csaj viselkedik veled úgy fogsz te is vele, és ez nem apud ellen irányul.

2022. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg apáddal, hogy ha kikezd téged a nő, nem hagyod magad. Ő a lila ködtől úgy sem fog látni, de ne hagyd magad!
2022. dec. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Ha független vagy ne idegesítsen dolog, apád választja magának a társat. Szerintem ne foglalkozz vele, hogy ő mit mond apáddal legyen jó a kapcsolatod, mint gyereke tegyél meg érte mindent amit meg tudsz.
2022. dec. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld amennyire ez kivitelezhető, ne is gondolj rá ha nem muszáj.
2022. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sohasem volt tündéri nő, csak előadta magát, és nyugi, nála a punci, így apád mindig őt védi majd.


El kell engedni ezt a dolgot, apám 10 év után sem látja, hogy a nője mekkora egy manipulatív szr, a szemében ő az angyal (közben meg rajta kívül az egész családunk utálja a nőt, többek között mert passzív-agresszív bunkó).

2022. dec. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Rögtön kellett volna szólni neki, hogy mi ebben a gyerekes. Aki szereti a szüleit, az meg is öleli. Nem értem, mi idegesít ezen. Engem meg az idegesít, hogy téged ilyesmi idegesít. De ott rögtön megmondani. Érzi, hogy féltékeny vagy rá. De mik voltak a többi dolgok?
2022. dec. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!