Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vettetek volna az öcsémnek...

Vettetek volna az öcsémnek mégegy autót, ha részegen nekimegy a villanyoszlopnak és totálkárosra töri?

Figyelt kérdés

Azért kellett gyorsan ugyanolyan, nehogy a szomszédok észrevegyék. Azóta a réginek a csomagtartóját is megnyomatta. Előtte meg anyámat törte össze, benne ültem én is, az öv mentette meg az életemet. Másokba is belement már.


Egy elkényesztetett kis hülyegyerek. Én meg járjak busszal, meg gyalog, meg ahogy tudok.


ápr. 17. 12:24
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Én nem vettem volna. Egye meg amit főzött, senki sem mondta hogy igyon vezetés előtt.
ápr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi szüksége az öcsédnek autóra, ugyanis ittas vezetésért már régen el kellett volna venni a jogsiját.
ápr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Mégis ő a fasza gyerek. Aztán apám egyszer azon is dühöngött, miért vagyok, mert elment rám a pénz, még felnevel, direktbe részegen már napok óta fenyegetett. Mondjuk apám alkesz, persze, hogy nem zavarja.. Nem az öcsém csinált 8 millás kárt. De mint mondtam, azt is széttörte már, csomagtartót kellett cserélni, meg újrafesteni. Ráadásul átverték őket, mert visszatekert szart vettek.


Nekem nagyon szarul esik ez, amit csinálnak. Nehogy már beégjen a csaja előtt. Egyenesen nem tudja elvezetni az úton, életveszélyes, amit művel.

ápr. 17. 12:46
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
vótmá
ápr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ápr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
Ezt már nagyon sokszor megkérdezted
ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

és a rendszáma is ugyanaz lett, vagy hülye az összes szomszéd és nem tűnik fel nekik, hogy ez másik autó?

Béna mese.

ápr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hagyod már ott a családodat, ahelyett hogy hetente kiírsz kérdést? Az egyetlen nehéz pont a macska, őt is vinned kell magaddal, szóval meg kell tervezned. De már annyi éve vergődsz ezen, hogy ennyi idő alatt már rég léphettél volna. Tudom, apád nem enged sehova, vernek, anyád pedig időskori ápolónak szán téged (ez az előző kérdéseidben volt). De felnőtt ember vagy, és a macskáról is gondoskodnod kell, legalább miatta szedd össze magad. Keress munkát, albérletet és éld egyedül tovább az életed.
ápr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem érdekel a hisztid, már piszok unalmas vagy. El kell költözni, de ez már a második kérdésed két napon belül.
ápr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az előzőt ezek szerint már törölték, mert hálisten nem találom... :D
ápr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!