Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek nem kellene a...

Szerintetek nem kellene a szüleimnek befejjezni a kocsi vásárlást az öcsémnek, ha már 3-at széttört?

Figyelt kérdés

Én egyet sem kaptam, de a faszagyereknek kell, mert így tudnak programozni a csajával.

Az autót az úton egyenesen sem tudja megtartani, úgy vezet, mint az őrült. Ha kanyarodik lutri, hogy belehajt valamibe. Az előző anyámét totálkárosra küldte, mert belehajtott kanyarodásnál az autó az árokba és fejreállt. Driftelni szeretett volna, ha nem vagyok bekötve, meghalok az anyósülésen, illetve kirepültem volna. És persze én voltam a rossz, mert miért nem akadályoztam meg, engem csináltak ki, nem kedvencet.

Akkor vettek kedvenckének sajátot, de azt pár hónap után szintém totálkárosra törte (előtte két ember autóját a parkolókban rendesen összetörte), mert részegen a csajával nekihajtott egy villanyoszlopnak. Külterület vidék, traillerrel eltakarodtak gyorsan és apám intezte az önkormányzatnál az oszlopot.

Utána 2 hét múlva kapott egy ugyanolyant, nehogy bárki is észrevegye. Most sok nem kellett, valamerre "programoztak" és az egész hátulját, csomagtartót behorpasztotta. Most javítatták meg neki több százezerért. Mondjuk a szerencsejátékba is nagyon durván belemerült. De kőzveszélyes az utakon. Ha meg "idegben" ül be, akkor már a felhajtóról állat módjára megy el, mert "ideges vagyok, ott kellene lennem", riasztja a csaja.


Nekem amúgy nagyon rosszul esik és ilyeneket kaptam meg, hogy miattam ment el minden pénz, mert engem kellett "felnevelni" stb. Mondjuk engem meg is ver.


jan. 2. 10:47
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

*befejezni


Néha duplán üt be betüket a telefon.

jan. 2. 10:48
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem!
jan. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te dolgod. Ha már nagykorú vagy, vagy ha nem akkor amint az leszel, akkor lépj le a fenébe, felejtsd el őket.
jan. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Szolovjov ***** válasza:
100%
Nem csak hogy be kéne fejezni, de örökre be kéne vonni a jogsiját tesódnak. Nyilvánvalóan alkalmatlan a biztonságos járművezetésre. Nehogy egyszer megöljön valakit.
jan. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb úgyis elveszik a jogsiját, csak remélni lehet, hogy mindenki túléli.
jan. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kapta meg egyáltalán? Mert meg se lett volna szabad adni, ha egyenesen se tudja tartani az autót.
jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Minden vezetésre meg vizsgára vitt ezt-azt az oktatónak, egyszer megbuktott, amúgy fogalmam sincs, hogyan sikerülhetett. Szerintem majdnem biztos fizettek nekik az első bukás után.


Ha a testvérem, érintett vagyok a balesetben is, miért nem az én dolgom?


Szerintem is el kellett volna venni. Amikor a balesetet okozta, meg a villanyoszlopnál is az kellett, hogy faluban legyen, sikerült eltakarítani és nem hívott senki rendőrt. De sokkal jobban járt volna mindenki. Anyám nem akarts ezt az új autót, de elmentek az apjával és megvették. Úgy van vele, hogy ő a fasza menő kisfia, neki ne legyen. De pont az ilyen menőző, idegbeteg, nagypofájú hülyegyerekek csinálnak balesetet. Biciklivel is annyi balesetet, kárt okozott, két embernek meghúzta a kocsiját, belehajtott egy autósnak telibe.

jan. 2. 12:09
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

#7 "Ha a testvérem, érintett vagyok a balesetben is, miért nem az én dolgom?"


Persze akkor mikor ott ültél annak részese voltál, de nem erről beszéltem. Egyrészt ne ülj be mellé a jövőben és akkor nem leszel, másrészt én arra gondoltam, hogy annak nem vagy részese, hogy ők mit csinálnak, mit törnek össze, mit vesznek, hogy intézik, stb. Nem a te dolgod. Ne foglalkozz vele.

jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Elég valószerűtlen a történet. Ha mégis igaz és megtehetném én elhúznék és megszakítanám a kapcsolatot ezzel a tróger családdal.
jan. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószerűtlen, én is ismerek olyat, ahol a gazdag nagymama az egyik unokának a harmadik terepjárót veszi, a másik gyereke gyerekeinek meg szinte semmit nem segít, de még ott is differenciál a testvérek között. Vannak ilyen beteg emberek. Nekem szerencsém van, az én családomban mindent egyenlően próbált csinálni szülő is, nagyszülő is.

De ha ilyen a család, a legegyszerűbb lesz*rni. Nem szabad foglalkozni vele, mert nem akarod érteni az okait és úgysem tudsz változtatni rajta.

jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!