Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én 25, a pasi 46. Ez tényleg...

Én 25, a pasi 46. Ez tényleg nem működhet sokáig?

Figyelt kérdés
Egyesek szerint(talán rosszindulatúak) nem. Kíváncsi lennék olyanok véleményére,akik nem ismernek. A történetet kissé nehezíti a volt feleség(aki még a válás után is szemétkedne,pedig van pasija),az ő 18 éves nagylánya(aki szerint a szülei miattam váltak),és a 12 éves kicsi(a három csaj közül talán ő utál a legkevésbé).
2010. okt. 27. 17:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
81%
Én nem vagyok rosszindulatú de 21 év nagyon sok ..Hosszabb távon nem fog működni..Gondolj bele.Amikor te 40 éves leszel (még akár egy csinos nő is lehetsz)a párod 61 éves lesz.
2010. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem minden működhet, csak akarni kell! Hogyha nem veszed figyelembe azt, hogy utálnak, akkor sikerülni fog! Te tudod, hogy a szüleik nem miattad váltak el, valamint idővel úgyis elfogadnak és megbékélnek a tényekkel!

20/L

2010. okt. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
53%

A korkülönbség miatt miért ne működhetne???

Én 24 voltam, amikor összejöttünk a férjemmel, Ő pedig 43 ... Nekünk sem jósoltak nagy jövőt, de már 9 éve együtt vagyunk, és most várjuk az első Babánkat.

A családi viszonyok biztos nem könnyitik meg a helyzetet, de ha szeretitek egymást, nagy ivben szarjátok le a volt asszonyt, a gyerekeket meg helyre kell rakni, ez nem az Ő döntésük, még ha nekik sem könnyű. Egymással törődjetek, a többivel csak annyit, amennyit nagyon muszáj.

2010. okt. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
53%
Első válaszolónak annyiban nincs igaza, hogy jó esetben 15 év után nem a partner külsője és egészsége a mérvadó abban, hogy megmarad a szeretet vagy elvész. Szerintem működhet hosszú távon, persze nem biztos. Csak a személyiségeteken és a szerencsén múlik :)
2010. okt. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
61%

nekem vegyes érzelmeim vannak dologról, mert sok mindentől függ! nem értem mit akarsz egy közel 50éves fickótól, de ha TÉNYLEG?? szeretitek egymást, akkor harcoljatok a szerelmetekért.


A másik oldala pedig: Miért van olyan érzésem, hogy ennek a pasinak elég szépen ki van tömve a pénztárcája?!?!?


22/L

2010. okt. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Kedves 17:30! A 46 éves miért lenne vén?! A feltett kérdésedre pedig nem válaszolok,mert semmi közöd hozzá.

A többieknek köszönöm a választ! :)

2010. okt. 27. 17:38
 7/30 A kérdező kommentje:
Nincs kitömve,de azért köszi a pénzéhes k.rvára való utalást. :)
2010. okt. 27. 17:39
 8/30 anonim ***** válasza:
38%
Bazz...apád lehetne...gusztustalan. Amúgy tényleg annyira intim kérdés hogy mit "szemétkedik" a volt asszony? Mert ha már ilyet állítasz, meg is indokolhatnád.
2010. okt. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
22/L: Azért van ez az érzésed, mert bizonyos esetekben csak a pénzéért szereti a fiatalabb az idősebbet, a másik irányból pedig csak a szexről szól a párkapcsolat. Én tudok pár ellenpéldát, és ezek alapján azt mondom hogy egy sztereotípiát hangoztatsz.
2010. okt. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem működhet és legkevésbé sem undorító. Vannak nők, akik a náluk fiatalabb, vannak akik a náluk jóval idősebb és vannak akik a velük azonos korú férfiakat kedvelik. Miért baj bármelyik is kedves 22/L?! Még jó, hogy különbözőek vagyunk, így kerek a világ, így találhat mindenki boldogságot. A volt feleséggel ne foglalkozz, viszont értsd meg, képzeld bele magad a helyébe. Próbáld meg a legkevesebb fájdalmat okozni neki. Hidd el, az életben minden visszaköszön. A lányok majd megnyugszanak, de itt is törekedj arra, hogy elfogadjanak. Nem lehet és nem is szabad gyűlölködésben élni. Támogasd az apát, hogy legyen annyit a lányokkal, amennyit csak tud, később pedig majd jönnek a közös programok és még barátnők is lesztek a kislányokkal.


Sok sikert

2010. okt. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!