Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi itt a nők többsége...

Miért hiszi itt a nők többsége, hogy az ő férjén kívül nincs más pasi a földkerekségen?

Figyelt kérdés

Egy csomó ilyen kérdés itt is fel van téve. Csak 1 példa a sok közül:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

De mint írtam is,ez csak 1 példa a sok közül, biztosan ti is olvastatok már párat. Nem értem, miért kellene a csini kolleginának pont arra a pasira nyomulni. Más pasi nincs is? Csak mert a felesége szereti, -ami természetes- és nem lát meg más pasit férfiként-ami szintén természetes- az nem azt jelenti, hogy a női munkatársnak is pont ugyanaz a férfi kellene, mert nincs rajta kívül más jó pasi.

És most akkor szeretjük, tiszteljük, és megbízunk a férjeinkben, vagy csupán egy élvhajhász minden szoknya alá bebújó ösztönlénynek tekintjük őket? És a féltékeny feleségek hogy képesek gyereket szülni egy olyan embertől, akiben nem bíznak meg annyira sem, hogy nem megy félre az első elérhető nővel?


Hangsúlyozom, hogy nem veszekedést szeretnék, csupán válaszokat. Köszönöm.


2011. okt. 3. 11:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Mindenkiben benne van legalább egy minimális féltékenység, főleg abban az esetben, ha a férj nők között is dolgozik. Ez fordítva is igaz.
2011. okt. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
A férjem munkahelyén van egy nyomulós nő. Én megbízom a férjemben, és ő sem kacsingat félre. Nem foglalkozik ezzel a nővel. De bármilyen hihetetlennek találod, vannak olyan nők, akik kifejezetten a foglalt pasikra nyomulnak, mert a kihívást látják benne.
2011. okt. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

látod, ezt én sem értem. vannak olyan nők, akik a létező összes többi nőre féltékenyek. erre szoktam azt mondani, hogy akkor ne engedd ki a párodat egyedül még az utcára se!


én nem félek az ilyesmitől, bízom a páromban, különben nem vele lennék.

nem alázom meg magam azzal, hogy betegesen féltékenykedek. ha menni akar, úgyis megy. ha maradni akar, akkor pedig senki nem tudja elcsábítani.


egyszerűen nem bírom megérteni, hogy mire jó az örökös alaptalan féltékenykedés? nem ettől lesz erős és tartós egy kapcsolat...

2011. okt. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

Több oka is van a féltésnek.

Szerintem egyre több az olyan ember aki csak kalandot keres (férfi is nő is van ilyen) és a feleségek félnek hogy elcsábíthatják a férjüket.

A másik, pedig hogy egy anya aki otthon van a gyerekkel, bezártnak érzi magát ugye minden idejét a gyerekre fordítja, és netán ha a szülés után maradt plussz kiló akkor még nem állt helyre az önbizalma.

Vagy egyszerüen féltékeny típus és kész.

Én is férjnél vagyok, de én nem tartozom a nagyon féltékeny feleségek közé, csak egy kis egészséges féltékenység van bennem, amit normálisnak tartok.

24/N

2011. okt. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom, én írtam a 8.47-es választ a linkelt kérdésre.

--

Amúgy az ilyen nők boldog-boldogtalanra féltékenyek, mert semmi önbizalmuk nincs. De lehet, hogy csak unatkoznak, és műbalhékat gyártanak, mert ha van probléma, amin lehet pörögni, úgy izgalmasabb.

Vagy csak fel akarják hívni magukra a figyelmet, hogy valaki (mi) törődjön velük.

Nem tudom.

2011. okt. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen igazad van. Én sem értem az ilyen házasságokat. Hol itt a bizalom? Én el sem tudom képzelni, hogy azzal a félelemmel vállaljak gyereket, hogy majd akkor más után néz a férjem. Teljes mértékben megbízok benne, de nincs megtiltva, hogy ránézzen más nőre, én is ránézek más pasira, azért van a szemem :-) aztán mindig rájövünk, hogy nem kell másik.
2011. okt. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%

Ezt miért nem a kérdést feltevő hölgynek írtad meg?!

Nem értek veled egyet, de nem szítok vitát. Mindenki félti azt, ami övé, s az is természetes, ha egy nemrég szült nő perpillanat nem érzi magát szexi bombanőnek. Valszeg a férje nem fogja megcsalni, de egy kis természetes féltékenység belefér. Egyébként a féltékenység kell, mert ez hajtja a nőt, h mindig csinos maradjon és szép, mert egy kapcsolatban sem szabad elhgyni magunkat, ha meg akarjuk tartani a párunkat. Akár férfi, akár nő: nem megfogni nehéz, hanem megtartani. S nem egy férfi létezik, de ha már 1x találunk egy normálisat, aki 100%-ban megfelel az igényszintünknek, akkor logikus, hogy meg akarjuk tartani. Szép is lenne ha minden 3 gyerekes anyukának 3 különböző férfitól lenne gyereke, mert hát annyi jó pasi szaladgál kerek e világon..pfff

2011. okt. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

1. A statisztika szerint jóval több lány született mindig mint fiú.Ebben lehet valami mert amikor én jártam iskolába a 35 létszámból talán 8-10 fiú volt,a többi lány.

2.A lányok hamarabb érnek testileg és lelkileg is.Ezért sokszor azok a férfiak kapósak akik már dolgoznak,"tudnak" valamit.De a legtöbb "érdekes" pasas már foglalt.

3. Az ember nem szabhatja meg,hogy kibe lesz szerelmes.

4. Ha egy férfi félrelép,vagyis képbe jön egy harmadik akkor eleve a házasságban nem működött jól valami.Ha otthon minden tökéletes akkor hülye lesz egy férfi félredobni mindet egy dugásért.

Én boldog házasságban élek.A férjem 8 évvel fiatalabb nálam.Ma sikeres emberként sürögnek-forognak körülötte a kis 20 évesek.Ha a férjem félre lép,és nekik ő kell,akkor menjen..Ha nem vagyok neki annyira jó,és félrekacsint akkor semmi értelme hogy a szeretetemet,rajongásomat rá pazaroljam..

2011. okt. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
26%
Mert a házasságban vannak rosszabb periódusok, és ilyenkor komoly veszélyt jelent egy nyomulós nő. Sajnos a férj, de még némelyeknek a családapa is préda...Van, akit nem érdekel, hány életet tesz tönkre egy kis kalandért, vagy hogy legyen egy palija. Szóval egy otthoni vita után könnyen okozhat bajt egy 3.
2011. okt. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%

Ahogy előttem is írták már, mindenkiben meg van egy minimális féltékenység,de ez teljesen normális,amíg nem egy át eszelős féltékenykedésbe.

Nagyon sok nő magában nem bízik, ezért féltékeny a titkárnőre, kolleginára,női munkatársakra.

2011. okt. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!