Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet a nyitott házasság?...

Működhet a nyitott házasság? Mik a tapasztalatok? Ha igen, hogyan? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 21:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nincs tapasztalatom, de ismerem magam annyira, h nálam nem működne (illetve ha felmerülne a dolog, ott tudnám, h már régen rossz az egész).
2011. okt. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
Igen. Csak az működik igazán. Nincs álszenteskedés ,féltékenykedés ,nagyjelenetek ,mindent megbeszélnek és ha az egyik félrejár nem kell titkolózni hazudozni mint egy hagyományos kapcsolatban. Másrészt ami nem tiltott az már nem is annyira édes, úgyhogy semmivel sem nagyobb az esély a megcsalásra mint egy "normál" párnál.Persze ehhez kell két olyan ember aki hasonlóan gondolkodik és magasról tesz a társadalmi elvárásokra.
2011. okt. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Én nem bírnám ki. Hazajönne a párom, és azzal a szájával adna puszit, amivel ki tudja hány nőt a mai nap folyamán lesmárolt? Nem, undorodnék tőle.
2011. okt. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
utolsónak: nyitott házasságban én nem minősíteném "megcsalásnak" a házasságon kívüli kapcsolatot, mert nincs benne meg a másiknak az átverése, ami a legundorítóbb egy megcsalásban.
2011. okt. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
igen, ezzel egyetértek. A másik átverése sokkal rosszabb, mint ha lefekszik néha mással is, de őszinte
2011. okt. 17. 22:42
 6/16 A kérdező kommentje:
és persze, ha ez kölcsönös...
2011. okt. 17. 22:42
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Hű, ritka véletlen lehet, ha két olyan ember talál egymásra, akik szerint ez rendben van. Ha az egyik fél csak a másik kedvéért megy bele, akkor az ő élete szenvedés. Az én párom bi, amikor lebukott, már évek óta együtt voltunk, és akkor azt mondta, neki szüksége van a másik nemre - mármint sajátjára -, szerinte ezt lehet diszkréten intézni. Hát lehidaltam. Rendkívüli csalódás, k*rva nagy pofon, én nem ezt akartam, nem ezt vártam az élettől, a páromtól. Azt mondta, nem csalt meg, mondtam, hogy ezt nem teheti, nem akarom ezt így. Még együtt vagyunk azóta is, de fogalmam sincs, hogyan tovább. Őt akarom, nem mást, de nem vagyok hajlandó osztozni. Ezt az egyet leszámítva klasszak vagyunk együtt, mint zsák meg a foltja, nem akarom azért eldobni ezt magamtól, mert lehet, hogy megcsal, hiszen ez minden kapcsolatnál benne van a pakliban. Szóval ha valakiben felmerül ez a gondolat, és elő akar hozakodni vele a párjának, akkor nagyon biztosnak kell lennie, mert valószínűbb, hogy a kapcsolat végét jelenti. Ez egy mindent vagy semmit kérdés.
2011. okt. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
csak ha mindkét fél egyetért ebben. nekem nem menne. de sztem egy ilyen kapcsolat nem lehet olyan bensőséges, mint egy "hagyományos"
2011. okt. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Ritkaság, de akár működhet is.

Bár mondom, én képtelen lennék elviselni...


Én minden nap csak 1 embert várok haza, meleg étellel, vágyom a csókjára, az ölelésére, a közelségére! Belehalnék, hogyha ő "nem csak hozzám" járna haza.

2011. okt. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Nyitott házasság csakis akkor működhet, ha mindkét fél őszintén ezt akarja. Ha már az egyik fél nem biztos benne 100%-ig, hogy így tud élni, akkor nem működik. Nálam és a férjemnél biztosan nem működne.
2011. okt. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!