Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom unokatestvére elég...

A párom unokatestvére elég félreérthető sms-t küldött. Tennétek valamit vagy hagynátok annyiban?

Figyelt kérdés

A srác (22) kicsit zizis, de amúgy szeretjük, azon kívül, hogy olyan mintha a Marsról érkezett volna rendes. Hogy nem ezen a világon van az mindenen látszik amihez hozzáfog, hozzászól, elkezd...bármi. Gyakran járunk össze igaz csak távoli unokatestvérek, de na...

Egyik este küldött egy sms-t nekem, hogy "úgy érzi én jelentem neki a téli hajnal első napsugarát ". Hát...ezen kicsit ledöbbentem, ugyanakkor nagyon jót derültem ezen az egészen, meg a párom is.

Köztünk sosem volt és nem is lesz semmi...

Ezt hagyjam ennyiben, vagy kérdezzem meg, hogy ez meg mi volt? Te mit tennél?


2010. okt. 27. 21:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Lehet hogy csak be volt szívva és épp költői ihlet szállta meg. XD
2010. okt. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
29%

Visszaírnám neki, hogy köszi. Semmi többet.

Szerintem ne kérdezgesd, rá fog jönni, hogy ez nem így megy.

2010. okt. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan, mintha a Marsról érkezett volna, nem biztos, hogy szerelmes. Talán csak valami mentsvár vagy neki. De nyugodtan megkérdezheted.
2010. okt. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy nem is neked akarta elküldeni.xD
2010. okt. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
67%

én megköszönném:)

tök aranyos, szerintem nyugi csak szeretetből szeret.

ha meg szegény tényleg zizis akkor azt szeretné ha foglalkoznának vele

2010. okt. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

NEm volt egységem hogy felhívjam, de azt hiszem ha hétvégén találkozunk teszek egy célzást...ez azért kicsit gyerekes...

gyakran kér tőlem segítséget, de sose gondoltam volna, hogy esetleg kicsit is másképp néz rám.

Egyáltalán nem tudom komolyan venni:D mondjuk, nem is akarom

2010. okt. 27. 21:25
 7/23 A kérdező kommentje:
hétvégén megköszönöm, lássuk mi lesz a reakciója:P:D
2010. okt. 27. 21:26
 8/23 anonim ***** válasza:
jóhogy megkérdezném, aztán pedig el kell igazítani kedvesen-udvariasan, hogy merre-mennyi-hány óra. nem szabad hagyni az ilyesmit, meg kell beszélni
2010. okt. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy tényleg be volt szívva!!! Télen,hajnalban napsugár????? Hát én ezen marhajót röhögtem,köszi hogy leírtad!


25/N

2010. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

:D:P köszi válaszaitokat:) megkérdem már csak azért is hogy derüljünk ezen is később. kíváncsi vagyok azért mit válaszol...

de amúgy lehet, hogy piásan írta...

2010. okt. 27. 21:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!