Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 36éves Férfi és egy 21éves nő...

36éves Férfi és egy 21éves nő felálllásban működhet párkapcsolat?

Figyelt kérdés
A lány még egyetemre jár,(szóval nem "önálló" anyagilag szülőktől függ),de a férfi pl már össze akarna költözni!Ez nem korai,hogy összeköltözzenek?
2014. júl. 12. 11:41
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
40%
A férfi csak dugni akar
2014. júl. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%
A ferfi nem akarja, hogy a lany fuggjon a szuloktol, nem csak anyagilag, fokepp nevelesben, erzelmileg. O akarja megnevelni a lanyt ohozza, elkuloniteni a csaladtol. Na meg, a kis pipi ott van rendelkezesere 24 orat, nem kell csaladihazhoz futkaroznia. A "no a hazban el kell" lehet a mottoja.
2014. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
50%
15 év nem kevés, de működhet.
2014. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
63%
ugyanilyen kapcsolatban vagyok! már 4,5 êve tart, műkõdik! 2 éve együtt élünk. nem megdugni akart, ezért is vállalt fel! pedig akkor 16 voltam csak mikor õsszejöttünk. várt rám, megértő volt. attól tartott hogy mi lesz a dologból, de végül nem csalódott
2014. júl. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Időpont ma 11:58


Te ezt amiket írtál miből gondolod,hogy ígyvan? :)

2014. júl. 12. 12:02
 6/33 anonim ***** válasza:
56%
Miért ne működhetne. Ha mégse, akkor a lány hazaköltözik. Gondolom szeretik egymást. Nem kell kombinálni, mert nincs mit.
2014. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
80%
21 évesen még sokan nem "nők", csak "nagylányok". Ha a férfi rugalmas, fiatalos, akkor működhet, de ha már komolyabb és meg akar állapodni, akkor nem hiszem, hogy egy "nagylány" illene hozzá.
2014. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
81%

6. vagyok. Nem értem a lepontozást.

Az 1. írta, hogy a pasi csak dugni akar, ja, azért szeretne összeköltözni a lánnyal nem?

Miért ne működhetne? Ha szeretik egymást, egy 36 éves pasi még lehet nagyon jó pasi, aki ráadásul aktív életet él.

Mit kell túl kombinálni, hogy mit akarhat. Ha pedig nem jön össze, a lány hazaköltözik,úgy, mintha nem 36, hanem 26 éves barátja lenne.

2014. júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
54%
21 éves vagyok, párom 38. Szintén egyetemista vagyok, ezért még nem is költöztünk össze, mert más városba járok, mint ahol ő lakik. Én is szülőktől függök anyagilag. Eddig dolgoztam nyaranta, de most inkább vele zöltöm a szabadidőm. Alig várja, hogy befejezzem a sulit és összeköltözhessünk. Fél éve tart a dolog, már bemutatott a családjának, barátainak. Nem hiszem, hogy csak azért vár még 1 évet, hogy legyen egy 0-24 használható guminője, akkor keresne olyat, akivel ezt azonnal megteheti. Szerintem működhet, mi egyelőre nagyon élvezzük, még így is, hogy távkapcsolat.
2014. júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
91%
A korkülönbség nálunk is ennyi, de a körülmények másak voltak. Én 23 éves voltam, ő 38. Én albiban a fiammal és nem is költöztünk össze, gyerekünk is csak most, közel 10 évvel később született. Nálunk jól működik, boldogok vagyunk, de ez nem az életkortól függ...
2014. júl. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!