Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valakinek 1 db 2-es a...

Ha valakinek 1 db 2-es a többi 3 jegy szerepel az érettségi bizonyítványában az adminisztrátori munkakört nem tölthet be? (amugy szorgalmas egyén)

Figyelt kérdés
ápr. 28. 16:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
a többi 3-as osztályzat
ápr. 28. 16:15
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem nézik a bizonyítvány tartalmát.
ápr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2/2 dehogynem
ápr. 28. 16:29
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, eddig mindig beküldtem az önéletrajzom és ennyi. Bizonyítványt akkor látszik, ha megkaptam az állat.
ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem soha sehol nem nézték, hogy milyen lett az érettségim. Annyit néztek, hogy ki írta alá, meg a pecsétet, hogy valódi-e.
ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Hogy lennél már szorgalmas ilyen bizonyítvánnyal?

Egyébként nem nézi senki.

ápr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem hiszem, hogy egy normális munkahelyen elhajtanának azért egy potenciálisan jó munkaerőt, mert nem jó az érettségije.
ápr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Megerősítem az előttem válaszolókat, tényleg senkit nem érdekelnek az eredmények. Legyen meg az érettségid, ha feltétele az állás betöltésének, de hogy miből hányast kaptál, az ilyen szempontból nem számít. (Nekem is kettes lett sajnos az érettségim matekból, de több helyen is dolgoztam már adminisztrátori pozícióban, senkit sem zavart.)
ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A lőtéri kutyát nem érdekli az érettségi eredményed. Ha megkapod az állást akkor egy másolatot kérnek a legmagasabb iskolai végzettséget igazoló bizonyítványból, statisztikai okokból elsősorban, vagy pl. köztisztviselők esetén bizonyítékként, hogy a törvény által előírt feltételnek (pl. érettségi) megfelelsz.
ápr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kuuuttya se nézi az érettségidet.
ápr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!