Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Üdv! Hallottatok már olyanról,...

Üdv! Hallottatok már olyanról, hogy egy 15 éves leányanya akinek az életéből kimaradt a tinikorszak,40 éves korában éli meg ezt a kimaradt korszakot?

Figyelt kérdés
Fejlődéspszichológia korszakokra bontja az emberi életet, és ha az anyai ösztönök feléledése 15 éves korban elnyomja a tinikorszakot, akkor az tudat alatt "visszaköszön", mikor gyermekeit már felnőttnek érzi. A hölgy viselkedése teljesen megváltozott, hasonló viselkedésmintákat követ mint egy tinilány. Létezik e ilyen fajta fejlődési rendellenesség, hogy tudatalatt vagy valahogy, a fejlődése kívánja hogy most ilyen legyen? Saját megítélése szerint kiüresedett, eddig elfogadhatóbb módon töltötte be a szerepkörét, most "tiniskedik". Légyszi csak normális válaszokat "toljatok"! 23/F
2010. okt. 29. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Létezik, belegondolva teljesen normális hogy ami akkor kimaradt, most bepótolná. Csak egy kívülállónak azért fura.
2010. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Persze, szerintem is létezik ilyen. Sőt, láttam is ilyesmit már nem egy esetben.
2010. okt. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Semmi probléma nincsen ezzel akkor,ha az illető nő ezt az átváltozást nem a gyermeke(i)rovására teszi.Vagyis élje ki magát utólag,ha már a gyermeke(ke)t felnevelte.

Van erre is-arra is példa:15 évesen anya lett,aztán teljesen elhanyagolta a babakorú gyermekét,csakhogy Ő a tini életét folytassa.15 évesen anya lett,szépen tisztességesen felnevelte a gyermekét,aztán belevetette magát a tinik világába.

2010. okt. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%

40-45éves kor környékén minden (ejtsd: minden) nő úgy viselkedik, mint a tinik, ennek semmi köze a gyermek vagy tinédzserkorhoz.

ezen miért lepődnek meg még az emberek? :)

2010. okt. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
én is ismerek iylen nőt, sőt igaz nekem még nincs gyerekem,de eléggé kimaradtak a bulis időszakok,mert az akkori párommal nem jártam sehová,de most 25 évesen hiányzik a dolgo és legszivesebben minden héten magamhoz vennék vmi alkoholos italt és elmennék bulizni, szórakozni, táncolni.
2010. okt. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Ki mondta, hogy csak a nők??? Én 42 éves férfi vagyok, és kb. most van a második tinikorom! Meg is engedek magamnak olyanokat, amiket anno ilyen vagy olyan okból nem engedhettem meg. Ha valaki szerint ez helytelen, az legyen az Ő gondja! ;)
2010. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van egy krónikus betegségem 12 éves korom óta. Szinte az egész tini koromat kötöttségekben éltem miatta. Majd férjhez mentem lett egy kislányom 22 évesen. Nem működött a házasságom, így 33 éves koromban elváltunk. Szakmám révén kárpótolt az élet, elmehettem bulis helyekre, szárokkal készíthettem riportokat. Minden téren kiélhettem a szakmám által az elmaradt időt, így kárpótolt az élet.
2010. okt. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gyakori eset sajnos sok ember életéből marad ki a gyerek kor amit késöbb pótolnak, az is gyakori hogy valahol megakad a lelki fejlödésben és sose nő fel.
2010. okt. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen van ilyen. Edesanyam pszichologiat tanul(t) es minden hulyesegere, amit elkovet ezt hozza fel mentsegul es alatamasztja a konyveiben leirtakkal.


En feletebb aranyosnak talalom ot ilyenkor, szinta en vagyok a szulo, akinek el kell szamolnia es tudja, hogy rosszatt csinal es szobafogsagot erdemelne.(:

2010. okt. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
az en anyukam nem volt leanyanya, de kimaradt a gyerekkora. most halalfejes poloban jar, es fiatal rocker pasija van. meg is mondta kerek perec, hogy most potolja, ami kimaradt, es fogadjuk el. igaza van, miert ne? :-)
2010. okt. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!