Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj ez a szüleimnek?...

Miért baj ez a szüleimnek? Arról volt szó hogy én nem akarok gyereket 3-4 év múlva. Erre Apu és mégis mikor akarsz szülni? Amikor ősz hajszálad lesz?

Figyelt kérdés
Bátyámnak van két ikerlánya 1évesek. Azt nem mondhatják hogy nincs kivel babázni.. stb. Már nagyon zavar, Páromnak megemlítettem a dolgot és erre hogy miért zavar téged.. ennyi volt a válasza. Köszönöm a válaszokat! 27N
2010. okt. 29. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A te életed, a te döntésed, mikor vállalsz gyereket. Nem a szüleid fogják felnevelni, hanem te. Nincs beleszólásuk.
2010. okt. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg, miért érdekel ennyire téged, hogy a szüleidnek mi a véleménye erről? Csúnya kifejezéssel, nem nekik szülöd azt a gyereket... Udvariasan közölném velük, hogy ez igazán nem az a téma, amelyben javaslatokat várok tőlük.
2010. okt. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nyugi,én ezt 23 évesen hallgatom...és 10 éves tervben nincs gyerek...

meg hogy miért nem házasodunk még össze...(több mint 3 éve együtt vagyunk)...

csak annyit szoktam reagálni,hogy majd szóljanak ha fizetik,és akkor lesz lagzi,meg gyerek.jelenleg örülök ha mi megvagyunk

2010. okt. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert másban nőttek fel,annak a generációnak az természetes ha a nőknek a gyerek szülés pelenklázás papi kavargatás az életcélja...Csak a ő idejükben volt hozzá megfelelő társ ,jövőkép,és anyagi biztonság,most meg örülhetünk ha magunknak meg van a napi kenyerünk...Mert a semmire a bizonytlanra,pár éves kapcsolatra nem kéne szülni,utána meg maradunk magunkra a gyerekkel,járunk csp-ért,mert sürgettek minket...
2010. okt. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég elmaradott szüleid vannak.


Miért ne lehetne akkor szülni, amikor valakinek ősz hajszála van? Nekem már 23-24 évesen volt, tesómnak még korábban. Most akkor én már 23-24 évesen nem szülhettem volna?


Amúgy az elmúlt 50-100 évben jelentősen megnőtt a születéskor várható élettartam, teljesen normális, hogy eltolódtak az életperiódusok, és ma már később vállalnak gyereket az emberek.


Magyarázkodni nem érdemes, az ilyen vaskalapos emberekkel úgyse lehet megértetni, mi a helyzet. Igaza van a párodnak, ne foglalkozz vele.

2010. okt. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!