Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg anyát?

Hogyan győzzem meg anyát?

Figyelt kérdés
Ma ünnepelnénk a 15. szülinapom a barátaimmal. A barátomnál tartjuk mert a társaságból elég sokan cigiznek és itthon nem tudnánk úgy megoldani h ne kelljen mindig ki-be járkálni. Szerintetek hogy érhetném el hogy sokáig maradhassak? Tudom még csak 15 vagyok de nem szeretném hogy az legyen h én vagyok az ünnepelt és én lépek le a leghamarabb, na meg persze szeretnék segíteni elpakolni is majd. Hogyan győzzem meg anyukámat hogy sokáig engedjen? Ti meddig engednétek el? ( ezelőtt is voltam már elég sok házibulin 1-2-ig voltam általában).
2010. okt. 30. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

A szülőket nagyon nehéz meggyőzni. Csak könyörögni kell.

Én azt szoktam csinálni hogy mindig viszek telefont és akkor bármikor eltudnak érniés ha valami baj van akkor bármikor fel tudom hívni őket.

2010. okt. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem kell meggyőzni hisz ha elengedett 1-2 ig akkor az tökéletesen elég is !
2010. okt. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát sztem vhogy úgy beszéld meg vele, hogy úgy találtátok ki, h 3ig tart a buli, addig szeretnél ottmaradni, és utána kicsit rendetraksz, fél 4re otthonvagy.

Csakmegérti, h te vagy a szülinapos.

2010. okt. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Hát először is boldog szülinapot (:

Én mondjuk megpróbálnám úgy meggyőzni anyukámat h sokáig maradjak egy buliban hogy elmondanám neki hogy az cink ha az ünnepelt megy leghamarabb haza mert ha már nekem rendezték akkor ne bántsam meg őket ezzel vagy ilyesmi. Mondjuk ha én lennék az anyukád akkor azt mondanám hogy maradhatsz ameddig akarsz, de csak akkor ha valakivel jössz haza és itt alszik nálunk vagy te alszol ott valakinél vagy pedig hazahoz téged valaki.Mondjuk lehet h így ezt könnyű mondani, mert nekem nincs gyerekem, de általába anyukám ezt szokta mondani hogyha valami buliba megyek. (:

Remélem hogy tudtam valamennyit segíteni! (:

2010. okt. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem vagyok annak híve, hogy a kis tizenéveseket engedjük bele az éjszakába, de tekintve, hogy szülinapod van, és hogy ma már mindenkinek van mobilja, engednélek a buli végéig.
2010. okt. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Nekem 16 múlt a lányom, nálunk az a rendszer, hogy ha 10ig nem jön haza, akkor az éjszakában nincs csámpázás, ezért érte szoktam menni. eleinte nem tetszett neki, de kompromisszumot kell kötni:)
2010. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Az én lányom 16 múlt. Néha elmegy diszkóba baráttal, barátnővel. Max 3-ig van elengedve és szigorúan én megyek érte. Nem engedem, hogy bárki hazahozza. Ha a szüleid tudják hová mész, akkor szerintem semmo gond nem lesz.
2010. okt. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egy fix helyen van házibuli akkor miért ne maradhatna tovább?


Megértem azokat a szülőket akik nem engedik hogy a gyerekük az éjszakában kóboroljon. De itt nem kóborlásról van szó, hanem egy buliról. Akkor aludjon ott, reggel meg érte kell menni a szülőknek. Ennyi :)

2010. okt. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

persze úgy terveztük hogy egész éjjel ott leszünk :) garázsba lennénk mert ott hideg sincs, szülőket sem zavarjuk zene is lehet cigizhetnek is a többiek :)

2010. okt. 30. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!