Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg anyát?

Hogy győzzem meg anyát?

Figyelt kérdés
Régebben jártam egy fiúval, akit anya akkor is utált és szakítottunk, de az mindegy, hogy miért, nem nagy dolog volt, és folyton beszéltünk meg minden, és mostazt hiszem újra kezdenénk, és mivel nem a közelben lakik a fiú, ezért nálunk aludna mindenképp 2 éjszaka, de anyának nem nagyon tetszik az ötlet. Mit csináljak? 18 éves múltam, meg nem is az, de miért kell beleszólnia, komolyan csak fiúk miatta veszekedek anyával, meg mondjuk titkolom is őket anya elől általában, mert semmit nem ért meg, lehetetlen vele beszélni. Az érvei annyi, hogy mert CSAK, vagy mert én mondtam, és pont. Hogy győzzem meg?
2011. okt. 25. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:

1. 18 vagy, miért kéne engedélyt kérned?

2. Hiába vagy 18, az ő házában laksz, ő tart el, így elég sok beleszólása van, h kit enged be a házába.

Sajnállak.

2011. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, én is ennek a két ténynek a kontrasztján vagyok kiakadva
2011. okt. 25. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:
esetleg külön szobában...
2011. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Akkor menj át te aludni a fiúhoz
2011. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
menj te.
2011. okt. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mondtam neki. annyit mondott, hogy arról szó sem lehet...
2011. okt. 25. 20:51
 7/7 anonim ***** válasza:
39%
Szia. Én egy örökbefogadó szülő vagyok. Babámat, akit imádunk, egy 13 éves lány szülte meg, akivel nagyon megszerettük egymást. Viszont én a szülésén, ahol jelen voltam, és én vágtam el Babám köldökzsinórját, azt gondoltam, hogy miért kell ezt egy 13 éves lánynak átélni. És azt gondolom, hogy ha lányos szülő lennék, bizony addig vigyáznék gyerekemre, ameddig csak lehet. Körömszakadtáig :):):) Gondold Te is végig! Mi lenne, ha lányod lenne????? Te mit tennél???????
2011. okt. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!