Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan győzzem meg anyát hogy...

Hogyan győzzem meg anyát hogy ujra engedje a műkörmöt?

Figyelt kérdés

Ősszel majdnem 3 hónapig volt fent a műköröm,aztán leszedettem. De most rettenetesen hiányzik,és időm sincs a sajátomat megcsinálni mutatósra. Én fizetném és most is csak 2-3 hónapig lenne fent. Hogyan győzzem meg anyát, hogy ujra engedje?

L/14


2010. nov. 13. 12:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
52%
Minek neked műköröm?
2010. nov. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Mert szeretem ha ápoltak a kezeim. + irtam hogy igy nem kell vele órákat bajlódnom. Akinek van, az tudja hogy miről beszélek.Megcsinálja a körmös és 3 hétig gyönyörűek. (=
2010. nov. 13. 12:40
 3/25 anonim ***** válasza:
52%
Hja, minek az? Azt ne mondd, hogy 14 évesen nincs időd kifesteni a körmöd esténként...:D
2010. nov. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%

1. a műköröm MŰ. Ami mű, nem gyönyörű, csak álca. Nagyon sok embernek nem tetszik, főleg ilyen kislányokon idétlen. Még jó, hogy anyukád észheztért.

2. ennyire lusta vagy?

3. Ahhoz, hogy ápolt legyen a körmöd, nem műköröm kell, hanem nem kell rágni, stb.

4. Ahhoz pedig, hogy szépek legyenek, nem kellenek órák, én 10 perc alatt elintézem bőven, hogy mondjuk csíkosra fessem a körmöm, vagy virágmintát vagy akármit pingáljak rá... nem egy nagy ördöngösség...

2010. nov. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
18%
MŰköröm = MŰvészi köröm !
2010. nov. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

előzőnek igaza van. ennyi idős vagyok mint te. növeszd meg és reszeld meg egy kicsit ,hogy szép alakja legyen. aztán valami szép színt fess fel rá aztán ha nagyon ki akarod pingálni vegyél olyan ragasztós vackokat. tök fölösleges a műköröm-.-" ez elvesz 10-15 percet az éltetből. És nemhiszem, hogy ennyit nem bírsz ki...

+ a műkörmösnél ennél is több időt ülhetsz és rohadt drága. így pedig olcsóbban is megúszod...

2010. nov. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
bocs 12:44 nek van igaza elírtam...
2010. nov. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Najó. Minenkinek meg van a saját véleménye. de Én nem kioktatást kértem hanem segítséget.Van akinek tetszik és van akinek nem. Neketm tetszik és ez engem boldoggá tesz. Ugyhogy létszives segítsetek és ne azt irjátok h mennyire mű. Lehet hogy van akinek 10 perc alatt megy. ezt irigylem.de nekem nem megy.és nem lusta vagyok mert énis szoktam itthon gyakorolni hogyan kell. de a suli mellett komolyan nincs időm rá...
2010. nov. 13. 12:55
 9/25 A kérdező kommentje:
De lehet hogy valahol igazatok van.
2010. nov. 13. 12:59
 10/25 anonim ***** válasza:
77%

pff...na ez már télleg gáz amit írtál.

14 évesen csak nincs annyi tanulni valód. képzeld én felvételit is oldok meg naponta mégis marad időm sok mindenre. pl. körömfestésre. és ha télleg ennyire sok a dolgod akkor most se itt ülnél...-.-

a kérdésre válaszolva: megkérdezted már h megengedi -e újra? mert ha nem akkor nem mész vele túl sokra...-.-

2010. nov. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!