Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mondjátok meg mit tegyek?...

Most mondjátok meg mit tegyek? Nem bírom tovább, miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ezeket a kérdéseket én írtam ki. Úgye írtam, h kibékültem anyukámmal. Egész normálisan elvoltunk. Most péntek óta. Amikor hazaértem rengeteget beszélgettem vee, foglalkoztam vele, ma elmentem vee mécseseket venni, elmentem vele boltba, megcsináltam a vacsit, csináltam kávét..stb

Aztán most kiakadt, mert szólnimertem neki, h ne mondogassa már folyamatosan a nevem, hívogat, "csicskáztat". Erre megint nem beszél velem. Most mit tegyek?? Már komolyan sírógörcsöt kapok...


2010. okt. 30. 18:53
 1/4 A kérdező kommentje:

És,ahogy szólította a nevemen. Mitha egyértelmű lenne, hő szól nekem és nekem rögtön ugranom kellene.

Most mit tegyek?? Már nagyon elegem van grrrr

2010. okt. 30. 19:00
 2/4 A kérdező kommentje:
2010. okt. 30. 19:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz neked. Van ilyen az ismeretségi körömben, nem is egy ilyen eset... Tudod, ha van sapkád az a baj, ha nincs az a baj... Neki akkor jó, ha őt "nyalogatod" vele foglalkozol... ha nem így van baj. És akkor jön a lelki terror. Ne hagyd magad. Próbáld meg nem fel venni amit csinál. Ha bunkó, átnéz rajtad, ne foglalkozz vele, viselkedj úgy mintha mi sem történt volna.

Nem vigasztallak: szerintem még rosszabb lesz, ha öregszik. A párkapcsolatodra, baráti körödbe is így rátelepszik majd, beleszól.

Csak te tudsz tenni valamit, tanácsot könnyű osztogatni - sajnos.

2010. okt. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megértelek, az enyém is ilyen.

Egyet tehetsz, nekem ez oldotta meg (még most is baxogat, de már nem zavar), hogy erős leszel, erősebb, mint ő, és elszakadsz tőle lelkileg, érzelmileg, döntésügyileg - mert ő láthatóan képtelen elszakadni tőled. Ezt pszichiáter úgy jellemezné, hogy még összeköt titeket a köldökzsinór. Nem könnyű megvalósítani ennek egyoldalú elszakítását, és azt is ki kell tapasztalni, hogy hol húzódik a "nem foglalkozom a bajaival mert azok nem az én bajaim" és a "nem foglalkozom ővele" között a határ. De muszáj, és utána sokkal jobb lesz - legalábbis neked, ő attól még lehet hogy veszekedni meg hisztizni fog továbbra is, hát egészségére, ha ő szívesen rombolja a saját idegrendszerét fölöslegesen felfújt problémákon. :)

2010. okt. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!