Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 27 éves férfi szereti...

Ha egy 27 éves férfi szereti az alkoholt, a drogot, hazudik ---> megváltozhat?

Figyelt kérdés

Tegnap este nagyon csúnyán szakítottunk a barátommal, kiderült róla, hogy hetek, hónapok óta hazudik nekem, drogos haverjai vannak, naluk van minden nap és ezt előlem eltitkolja....és talán gépezik (de ezt is csak a szülei mondták, nem biztosra) Amiket eddig is tudtam róla: a fizetését már az első 2 hétben elszórja, Isten tudja mire, most pedig munkája sincs....bántott már fizikailag és lelkileg is, 3,5 év alatt 2x voltunk moziban, minden buli alkalmával hulla részeg-ilyenkor szinte mindig olyan mint az őrült...stb.


Szeretem, de nem tudom mit szeretek benne. Hogyan dolgozzam fel a szakítást? Józan ésszel vegig gondolva tudom, hogy csak jobban járok nélküle, de hiányzik....


Nagyon zavaros most minden, nekem eddig ő volt az életem, most pedig tőle kapom meg, h: 'Takarodj a p*csába' meg a 'hülye p*csa' és az 'este még k*rváztam is' mondatokat....baromira fáj.


2010. nov. 1. 16:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen nem normális sztem jól tetted, hogy elmentél.Az életed tetted volna tönkre ha nem szakítasz vele.Az ilyenen nem lehet vagy nagyon nehéz segíteni.
2010. nov. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon jól tetted, hogy otthagytad. Az ilyen ember nem fog megváltozni!!!
2010. nov. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Addig hagyd ott amíg nem késő.Sokan ráfizettek arra,hogy azt hitték,megtudják változtatni az ilyen embert.
2010. nov. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Bíztam benn hogy miattam fog megváltozni, és tudta, hogy ha szüksége volt rám mindig ott voltam mellette...volt olyan hogy kidobták otthonról, akkor sem hagytam el, mellette voltam, segítettem rajta...és akkor tegnap még ő hordott el mindennek, ma pedig ő flegmázik velem. Még én vagyok a rossz....
2010. nov. 1. 16:28
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem változik meg. Ne menj vissza, ha nem akarsz tönkremennni.
2010. nov. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%
Tudom hogy most neked nagyon faj. De majd neki is fog fajni amikor egy tiszta pillanataban radobben milyen ertekes embert veszitet el. Ki tartast neked. Idovel konyebb lesz
2010. nov. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Csalódni mindig rossz. De gondold végig, ilyen életet akarnál? Esetleg ilyen alaknak szülnél. Te mindig ott voltál mellette, segítettél neki- rajta. Ö nem volt melletted, nem tett semmit érted. Kitartás! Jobbat érdemelsz és idővel meg is kapod.
2010. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Kutyából nem lesz szalonna,hogy ezzel az elcsépelt közmondással éljek!Drogosból meg végképp...

Hagyd ott,kár rá időt pazarolni,keress egy normális fiút magad mellé,Te jobbat érdemelsz!

2010. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jó, hogy itt értelmes emberek vannak...nincs sok barátom ill. csak egy van de ő is messze... Hát mindenképpen összeszedem magamat. Szeritnem is majd pár hét vagy hónap múlva fogja csak felfogni....
2010. nov. 1. 16:48
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha felfogja! Tapasztalat, sose fog megváltozni, főleg ha drogozik/az ált.-ban hazudik is/. Plusz még piás is, ez nem nőnek való egyed. Max olyannak,aki ugyanolyan,mint ő.

Később magadtól fogod megkérdezni,hogy mit akartál ettől a fazontól?

2010. nov. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!