Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltozhat egy ilyen férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat egy ilyen férfi?

Figyelt kérdés
Egy 43 éves férfiról van szó. Már volt egy felesége de elváltak( a felesége elhagyta). Nagyon szerette és azóta nem bízik meg a nőkben. mielött megismerkedtünk, úgymond bosszút akart állni a nőkön. Mindennap más nővel volt rengeteg 1 éjszakás kapcsolata volt és folyton " kidobta" a nőket. Az elején barátok voltunk és akkor mesélte ezeket, mondta, hogy meg szeretne változni. A kapcs. elején én meg a férfiakon szerettem volna bosszút állni a sok csalódás miatt ezért nem is terveztem vele hosszú távra. Időközben én azt hiszem szerelmes lettem és valamennyire szerintem ő is. Most 11 hónapja vagyunk együtt , azóta nem találkozunk csak egymással és ha van időnk akkor állandóan együtt vagyunk. Viszont érzelmekről nem igazán beszélünk mivel szerinte a kategóriák( barátnő, feleség) mindent elront.De egyszer ittasan mondtuk egymásnak, hogy szeretlek. Mivel majdnem 1 éve tart én már szeretném tudni ,hogy ki vagyok az életében. vagy velem is csak játszik és ne jelentek semmit neki?Szeretne majd komoly kapcsolatot idővel?
2009. jún. 5. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért 1 év már igen komolynak mondható... Ha eddig nem hagyott el, vagy nem jöttek elő belőle a gondolatok, akkor szerintem ezután sem kell ettől tartanod.

De egy romantikus vacsora közben tisztázhatnád vele, hogy mit jelentesz a számára.

Ennyit tegyél föl neki kérdésben: "Mit jelentek neked?"

Szerintem ezt még nem fogja "kategóriának" érezni. :)

2009. jún. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy lassúnak tűnő folyamat, ami érthető is. Szerintem hagyjad, hogy alakuljanak a dolgok, és idővel, ha biztosabb vagy akkor kérdezz rá.
2009. jún. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, mint Te, csak én 8 éve "húzom" egy ilyen férfival, szinte ugyanolyan indítással. Rettenetes temészete volt évekig, nagyon sokat szenvedtem tőle, de ő nem hagyta, hogy vége legyen, hiába próbáltam ezerszer szakítani, mindíg visszajött. Aztán lassan elkezdett "megszelídülni", az utóbbi hónapokban már olyan lett, mintha kicserélték volna. Ennek akár örülhetnék is, de nem tudok, mert én képtelen vagyok elfelejteni a múltat, és emiatt nem tudok megbízni benne, hiába igyekszik. Nem tudom elképzelni, hogy ennek valaha is jó vége lenne, mert az elköteleződéstől ő mindíg is rettegni fog, és 50 évesen ez már biztos nem fog változni. Talán egy dolog miatt vagyok mégis vele, mert én is túlságosan megszoktam a függetlenséget, és félnék egy normális kapcsolattól, így ez tulajdonképpen mindkettőnknek "kényelmes". Olyannak, aki családot szeretne, semmiképp nem ajánlanék egy ilyen kapcsolatot.
2009. jún. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én már szeretnék egy komoly kapcsolatot. Mikor az ismerőseim,megkérdezik, hogy van e párom akkor sose tudom, hogy mit válaszóljak. Ez már kezd kínossá válni.. Még elég fiatal vagyok( 20-as korosztály) És néha úgy érzem , hogy vesztegetem az időmet és ehelyett inkább egy rendes kapcsolat kéne. 1-2 szer megpróbáltam szakítani de nem ment. nem tudom meddig bírom még de már nagyon türelmetlen vagyok szeretném ha végre történne valami. Viszont félek, hogy elhagy ha ki akarok erőltetni egy vallomást, hogy "mi" vagyok.
2009. jún. 5. 11:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Tekintettel a kommentedre, én azt javasolnám, hogy fejezd be ezt a kapcsolatot, de ezt persze könnyű tanácsolni, bezzeg megtenni...
2009. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy írod, te komolyabbra vágysz, 11 hónap pedig elég szép idő azért. Nem kell halálos komolysággal beszélnetek erről, de mindenképp hozd fel a témát, te tisztázni szeretnéd, hogy mit is jelentetek egymásnak, nem jelent semmi többet, csak beszéljétek meg, mert kellemetlennek érzed ezt már így, ugyanakkor jó vele és örülnél, ha nem viselkednétek óvodások módjára. Én drukkolok nektek! Legyél vele kedves, megértő, de céltudatos, ne hagyd, hogy eltántorítson a mondandódtól.
2009. jún. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem fog megváltozni, ne is várj erre. Alapvetően senki sem tud megváltozni. Vagy elfogadod ilyennek, vagy lépj tovább. Valószínű ő nem az az érzelmileg kötődős fajta.
2009. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!