Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy szó nélkül lelépek...

Ha egy szó nélkül lelépek otthonról akkor, kereshet a rendőrség, illetve várható, hogy beállítanak hozzám és mondhatják, hogy menjek hazafelé? L/19

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Nagykorú vagy, nem visznek haza.


De miért akarsz szó nélkül lelépni?

2010. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az apámmal élek, aki egy iszákos vadállat. Most is úgy elkezdett velem kiabálni, hogy bőgtem és remegtem egy órán keresztül mint egy idióta. Betelt a pohár, nem bírok tovább együtt lakni vele el akarok menni és nem szeretném, hogy megtaláljon. Vagy ezt az utat választom vagy pedig az öngyilkosságot.
2010. nov. 1. 21:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember vagy, azt csinálsz, amit akarsz -na, azért képletesen :)- hogyha tehettem én már rég megléptem volna ebből a pokolból :( 14l
2010. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az addig rendben van, hogy lelépsz, de miböl fogsz megélni és hol fogsz lakni? Erre gondoltál már?
2010. nov. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Menj nyugodtan. A rendőrség lehet, hogy megkere,s hiszen ha eltűnsz és bejelenti valaki, akkor ki kell nyomozzák, hogy élsz-e, vagy valami baj van esetleg. Ha jönnek, szépen megmondod, hogy "kösz, jól vagyok, nem óhajtok hazamenni és megtiltom, hogy ennél többet mondjanak rólam annak, aki keresett, tehát azt se mondhatják meg, hol vagyok."

Ennyi.

Ekkor ők szépen hazamennek, apádnak megmondják, hogy minden rendben veled, ne aggódjon.

2010. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
első vagyok.. nálam egy nem betervezett 4.gyerek születésénél kezdödött 4éve, állitolag anyám átb-szta apámat.. azóta minden nap üvölt ,tör, ver az apám, az a legkisebb baj hogy engem, de a család többi részét is. én apám nem bírja az alkoholt.. tegnap egy nagy befőttes üveg repült a fejemhez nagyon kis híja hogy megúsztam. anyukámnak véresre verte a lábát tnap amíg iskolába voltunk.. és azzal fenyegetözik, hogy megöli anyám aztán öngyilkos lesz. nem tudom mit tegyek nem merem feljelenteni! bocsi az off-ért csak most kijött vhogy..:'( az öngyilkosságot nehogy válaszd!
2010. nov. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
pedig az a legegyszerűbb ha örökre véget akar vetni mindennek bár én nem merném magam megölni:S
2010. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Látszik, hogy még nem élted át, milyen az, ha egy ismerősöd/rokonod eltűnik. Hát én átéltem, és nem kívánom senkinek azt az érzést. Lehet, hogy rossz az apáddal élni, de nem gondoltál a többi rokonodra, barátaidra?
2010. nov. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A barátaimnak szólok, hogy hol vagyok, Édesanyám és a Mamám már nem él.

Számomra fontos embereknek szólok, szóval emiatt nincs lelkiismeret furdalásom.

2010. nov. 1. 21:51
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves első!:)

Szerintem ebben az esetben az Anyukádnak kéne lépnie. Ha kiskorú vagy, akkor túl sokat nem tehetsz. Elmehetsz a rendőrségre, de mi van ha rosszul sül el a dolog? Mi van ha a feljelented de a rendőrség nem fogja őt lecsukni? Akkor apád még százszor dühösebb lesz és tényleg nagyon durván el fognak fajulni a dolgok!!:(

Anyukádnak szerintem be kéne adni a válókeresetet, és el kéne, hogy költözzön veletek együtt egy másik helyre.

Nem szabad hagyni, hogy az apád tönkretegyen Titeket!

Beszélj Anyukáddal, és mondd neki, hogy álljon a sarkára.

Attól meg nem kell tartani, hogy öngyilkos lesz. Ezt csak azért mondja, hogy megfélemlítsen Titeket!!!:(

2010. nov. 1. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!