Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van jövője a kapcsolatnak? A...

Van jövője a kapcsolatnak? A férfi 48 éves, én 23L (nagyon fiatalos, sármos férfiről van szó)

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 16:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem sok van. Ne haragudj meg érte, de teljesen más világ a kettő. Persze egy 23 éves lány is lehet odaad megértő, akinek nem hiányoznak a bulik, és egy 48 éves férfi is lehet fiatalos. De ahogy múlnak az évek a különbségek úgy fognak egyre inkább kiéleződni. Gondolj bele simán lehetne apukád is.
2010. nov. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Ha már itt kell megkérdezned, akkor nincs. Vagy maximális az odaadás, vagy értelmetlen. Ha a külvilág véleménye számít, akkor eldőlt a dolog.
2010. nov. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
33%
Ha szeretitek egymást, akkor van, persze, ez nem hiszem, hogy olyan vészesen nagy korkülönbség. Amúgy van valami vonzó számomra is az érettebb férfiakban, de ezt már én 30 évesen mondom neked. Az én férjem csak 3 évvel idősebb tőlem, de kifejezetten vonzó számomra, hogy kezd őszülni a halántéka. Nem mondom, hogy nem volt vonzó eddig, mert akkor nem lennénk házasok 8 éve, de így nekem egyre jobban tetszik! :D
2010. nov. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
57%
Ha a gyereketek ballagasara egy nagypapaval szeretnel menni, akkor hajra. Nem, nem hiszem hogy erdemes ilyenbe belevagni. 10 ev mulva o mar lehet impotens lesz, te meg egy fiatal, energikus no.
2010. nov. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%

Egyik válasszal sem értek egyet kivéve másodiknak ezt a mondatát hogy ha itt kell megkérdezned akkor nincs.

De a többi csak rajtatok múlna..

2010. nov. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
67%

16:19 vagyok.

Jah, hogy 48 éves a párod! Bocs, csak 38-at olvastam valamiért! :S Hááát így már sok az a 25 év! Igen, apukád lehetne!

2010. nov. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%
23 éves vagyok az apukám pont 48...
2010. nov. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
72%

nincs.

3 példa is van rá az ismerőseim között.

2010. nov. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%
Mikor 43 leszel, ő 68 lesz, ha él még egyáltalán... És az élettapasztalatotok, a neveltetésetek között is generációs szakadék van. Nekem ez sok lenne. De a te életedben te döntesz.
2010. nov. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
63%
az anyósom 47 éves, az apósom 60. nem is sok korkülönbség, anyósom mégis mindig ki van akadva, állandóan veszekednek, a nemi életről meg ne is beszéljünk :) szóval nem ajánlom!
2010. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!