Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van jövője a kapcsolatnak? A...

Van jövője a kapcsolatnak? A férfi 48 éves, én 23L (nagyon fiatalos, sármos férfiről van szó)

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 16:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
50%
Köztünk is ekkora a korkülönbség , működik több mint 8 éve... nem a kor számít , hasonló az értékrendünk , a gondolkodásunk , az érdeklődésű körünk .
2010. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Ha neked megfelel, ha te szereted, ha ez életed álma, akkor nyilván van jövője. Ha felteszed magadnak a kérdéseket, nyilván válaszokat is tudsz. Nekem a papi szöveg ugrott be ... tudnád őt szeretni jóban-rosszban. Reggel vele kelni, este vele feküdni ... a válasz benned van ... Ő mennyire szeret, Ő mit válaszol a feltett kérdésekre. Lehet, hogy ez csak egy kaland ... tart amíg tart ...stb ...
2010. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
50%

"Annyira egyértelmű, hogy miért van veled....

Néhány év múlva majd lecserél egy fiatalabbra." ---->válasz írójának: mert a közel egykorú pároknál ez nem lehetséges???? nem hát.....cöcö :D:D:D

2010. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Tubarózsa ***** válasza:
50%

Szia! az én vőlegényem 46 éves, jövöre lesz az esküvö! 2éve vagyunk együtt, boldogok vagyunk, szeretjük egymást, vannak közös érdeklödési köreink, és mindent megtudunk beszélni!

kérdező, ha szeretitek egymást akkor hajrá! ne törödjetek azzal más mit mond!(láttam írták már akik közt nagy a korkülönbség még is szeretik egymást)

20L

2010. nov. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Ma 20:28-nak: de igen, érdekes módon mégis nagyobb arányban szakítanak azok, akik között jelentős évszámnyi korkülönbség van.


Keljetek már fel a rózsaszín álomból! Gondolkodjkatok a pasi fejével: jól néz ki, valószínűleg jól is keres, rohadtul kicsi a valószínűsége, hogy családot akar, inkább kapuzárási pánikban "szenved". Felszed egy fiatal csajt, akinek még minden rózsaszín, jól néz ki, és lehet vele villogni egy ideig. Utána, ha ráun, ráragad a következő, szintén jóval fiatalabb csaj.

Ez, mióta világ a világ, így működik.

2010. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

gondolom ennek a férfinak már van családja is. mmint előző házassága.

szerinted újra a nyakába venné az egész gyereknevelési családi procedúrát miután már egyszer megcsinálta? kötve hiszem!


pár éve beszélgettem egy 30as elvált pasival, aki bevallotta nekem, hogy a háta közepére nem kívánja a fent leírtakat, szívesebben "qúrogatna" 20onéves csajokkal, és élvezné az életet.


persze, lehet jövője, de családalapításra sztem ne számíts..

2010. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!