Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt egy kérdés, aki válaszolt...

Volt egy kérdés, aki válaszolt rá, annak mi a véleménye? "Normális a hugom? (3 éves) "?

Figyelt kérdés

Emlékeztek erre a kérdésre?

Tegnap kellett volna válaszolni a tesónak hogy mi volt a dokinál,de eltűnt a kérdés....Nem találom sehol...


2010. nov. 3. 08:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Elvileg nem lehet kitörölni a kérdéseket......

Ezek szerint mégis??

Reggel még megvolt a kérdés,kérdeztem is hogy mi volt a dokinál??

erre most nézem,de nem találom már sehol...

2010. nov. 3. 08:53
 2/12 anonim ***** válasza:

valószínüleg áthelyezék más kategóriába, az enyámmel is megcsinálták már, pedig ide tartozott inkább.

Haszáld a keresőt. Ha nem találod akkor törölték. Kérésre nem törölnek kérdést, csak ha a modik úgy akarják.

2010. nov. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kamuszaga volt,lehet azért törölték.
2010. nov. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Tuti hogy nincs meg a kérdés,mert ugye a "megválaszoltjaid"menüpontban kellene lennie,de nincs ott...

Szerintem is kamu volt..

2010. nov. 3. 08:59
 5/12 anonim ***** válasza:
töröltek a kerdest, en mar nem tudtam megnezni, idegesit is, elmondanatok, hogy mi volt benne?
2010. nov. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát nemtom hol maradtál le,de volt olyan is hogy feltöltött a tesó 1 képet a kislányról,ahogy mosogat..

azt mondta hogy azon a képen 2 éves...(bár a képen szereplő gyerek kb 6 nak felelt meg:))

Aztán sokan irták hogy kamu...

meg aztis sokan irták hogy autista a gyerek...

aztán napokig semmi nem volt,mert ugye azt irta a kérdező hogy kedden viszik dokihoz...

Erre kitörölték a kérdést...

Ebből gondolom hogy tuti kamu volt...

2010. nov. 3. 09:07
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi van?????????

Én nem láttam azt a kérdést, de azért ilyet normál ember nem írna ki....

Ráadásul ha 3 éves és ilyeneket csinál már eleve dokihoz kellett volna vinni, mert más 3 évesen kezd el beszélni.......

2010. nov. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Előző válaszolónak....

Az még semmi!!!!!Azt is irta,hogy a 3 éves gyere olvas,ír,számol,törtes egyenleteket old meg...Soha nem látták még nevetni,stb...

2010. nov. 3. 11:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Biztos törölték, most én sem találom sehol. Ma reggel még fenn volt, de nem írt semmit a kérdező, hogy voltak-e orvosnál, és hogy ott mit mondtak.
2010. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
igen én is emlékszem arra,én sem találom meg már,pedig én is kíváncsi voltam,hát jah kamu ez a sztori sztem is.
2010. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!