Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a férjem állandó...

Mit csináljak a férjem állandóan pukizik? (Ez nem kamu kérdés! )

Figyelt kérdés

Bocs,hogy ide rakom a kérdést,de már tényleg elviselhetetlenül sokat pukizik.

Minden öt percbe és naponta több 100-at is. Ami baj ,hogy jelenleg mind ketten itthon vagyunk és egy szobába. Van valami gyógyszer erre?

Komolyan mondom ez miatt fogom elhagyni,mert a szoba vagy büdös vagy hideg a sok szellőztetéstől.

Lehetőleg normális válaszokat írjatok és kíméljetek az ostoba viccektől ,mert nekem nem az,,nagyon is rossz.


2011. nov. 4. 21:38
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
98%
Forduljatok orvoshoz mindenképp!Ez miatt ne hagyd el!
2011. nov. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
49%

Gratulálok! Nem az elhagyáson kéne gondolkodnod, hanem hogy hogy segíthetnél rajta.

Talán egy kivizsgálás nem ártana!

2011. nov. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
97%

mond meg neki hogy menjen ki ha kell neki

ja és doki, mert ez nemnormális

2011. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
80%
Lehet csak bizonyos fűszerektől vagy ételtől van. A férjem is elég sokat pukantozik, de nem mindig büdi én így szeretem Őt:) Ezért ne hagyd el, inkább kérd ki egy orvos véleményét. Az én férjem most váltott munkahelyet és ott kap enni azóta pl. Ő is sokat pukizik, és igen amikor már nagyon büdi akkor én is mérges vagyok, de ezért nem hagyom el.
2011. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
94%
A kedves férj elég nagy már ahhoz hogy magától is felmerüljön benne az orvos gondolata. Mondjuk ha poénnak tartja az egészet és esze ágában sincs elmenni akkor ideje a kérdezőnek külön szobába költöznie,hátha észreveszi magát a "kedves" férj.
2011. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
96%
Mióta csinálja ezt? ez már tényleg bélproblémákra utal.
2011. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

Már voltunk és azt mondták nincs semmi baja,csak sok szelet termel a bele :(

Nem írtam volna ide ha tudtak volna segíteni.

2011. nov. 4. 21:44
 8/50 anonim ***** válasza:
87%
Komolyabb/könnyebb betegség jele is lehet, nem elhagyni kéne, hanem elcibálni orvoshoz.
2011. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

A húga szerint ilyen volt az apja is,,sőt az anyósom is,,na kivagyok velük segítve.

Persze,hogy nem hagyom el ezért ,de valamit csinálni kell és nincs egészségileg baja,,voltunk dokinál és kapott valami bogyót na attól még többet fingott.

2011. nov. 4. 21:47
 10/50 anonim ***** válasza:
96%
Csináltak nála colonoscopiát vagy valami bélvizsgálatot(olyant ami nem kívülről vizsgál,mint az ultrahang,meg a hasonlók),hanem belülről,magában az egyes bélszakaszokon?
2011. nov. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!