Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan elvált nő aki...

Van itt olyan elvált nő aki egyedül neveli a gyerekét albérletben, és abszolult nincs senki aki segítene neki?

Figyelt kérdés
Lécives irjátok le hogyan boldogultok egyedül?Csak olyanok irjanak akik albérletben laknak és van gyerekük.
2010. nov. 3. 14:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én anyukám nevében írok!kiskorom óta egyedül nevelt!mindíg albérletben laktunk!és amióta az eszemet tudom mindíg 2 mukahelyen dolgozott!:( Így boldogultunk!de őt bitosan megviselte nagyon!bár mindenkinek mondta hogy szereti a pörgést!de ennyire?ja azt hozzá kell tegyem, hogy fizikai munkát végzett mindkét helyen!
2010. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%
Nekem nincs senki, aki bármiben is segítene, de hála istennek nem albérletben élek.
2010. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Én már ugyan nem így élek,de sokáig így volt.Mivel volt melóm(a volt férjemmel megmaradt a közös munka),így legalább normális fizetésem volt.Igaz,nagyon sok volt a kiadás,de legalább tudtam plusz dolgokat vállalni(külföldre jártam,néha bementem hétvégén),így mindent tudtam finanszírozni(Bp.-en lakunk,itt minden drága,ráadásul a távolságok miatt autóm is van)3x költöztünk másik albérletbe,mire lett saját lakásunk(a fiam akkor 12 éves volt,én 28),a bátyám segítségével(ő vette).Mára már minden rendben,újra férjhez mentem,házban élünk,van egy közös gyerek is,a lakásomat pedig kiadtam...remélem Neked is sikerül majd!
2010. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Bocs,a fiam 8 éves volt!12 akkor volt,amikor a mostani férjemmel összejöttem(addig a saját lakásunkban is kettesben éltünk,és csak én gondoskodtam a fiamról)
2010. nov. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
Nekem anyosom nevelte igy a 2 gyereket. Evtizedekig 2 munkahelye volt, szombatonkent is vegig dolgozott. De mar jobb anyagi helyzetbe kerult orokles es egy jobb munkahely altal, szoval gyonyoru hazat vett azota maganak. Amugy en is egyedul vagyok a gyerekkel, bar van ferjem, de munka miatt csak evente 1-2 alkalommal jon haza. Az sem konnyebb es az ember megszokja, kibirja.
2010. nov. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%

4 választ kaptál eddig.Egyedül az első értette meg,hogy mit írtál.Idézlek:

"Csak olyanok irjanak akik albérletben laknak és van gyerekük."

Nahát,ezen mit nem lehet érteni?

Én gyerekkel albérletben élek,és nincs semmi segítségem.Mivel testvérem nincs,és a szülőkkel nem vagyok jóba így sem testvéri sem szülői segítségem sincs.A gyermekem apja még terhességem idején lelépett,és azóta se láttam(a lányom 9 éves)

Mégis hogy bírom? 2 helyen dolgozom,és megtanultam spórolni) 1 szobás lakást bérelek kettőnknek.Csak a legfontosabb dolgokat veszem meg.Nincs autóm,nem járok nyaralni,és igyekszem a legolcsóbb dolgokat megvenni..Pl:Nem veszek illatos Wc papírt,hiszen jó a sima fehér.Nem veszek drága bió ételt,jó a tesco is..

Az ember szükségből sok mindenről le tud mondani..Eddig elég jól bírom...a lényeg,hogy a lányom ne nélkülözőn semmiben..Ő mindent megkap..

2010. nov. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Olyan is van köztettek akire rászállt a végrehajtó?Mert nem fizette a a lakáshitelt,mivel nem lakott benne,elköltözött onnan.De egyedül volt a gyerekekkel és albérletben.Csak ilyenkor szar mert tilják a fizetésed x százalékát.Mondjuk nekem két hitelem is van(házon),igy a felét biztos tiltanák.
2010. nov. 3. 14:33
 8/16 A kérdező kommentje:
Azt is áruljátok márt el léci hol lehet találni munkahelyet ha valakinek több gyereke is van?Főleg kettőt.Én rengeteg helyen probáltam ,de nem jött össze.Tényleg még a takaritást is elvállaltam volna.De meghalloták van gyerekem köszönjünk nem.Meg nem egy olyan eset volt mentem a meghirdetett munkára és azt mondták őn pl. 62-dik jelentkező de csak egy embert veszünk fel.
2010. nov. 3. 14:41
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Az en anyosom pincerno volt hetvegenkent (azt hiszem, hogy sok helyen van ilyen beugros munka pl. nagy bevasarlokozpontokban is), hetkoznap egy fodrasz szalonban dolgozott fodraszsegedkent. Utana kapott egy nagyon jo allast es igy jott ki a godorbol. Mondjuk ez sok eve volt es nem Mo-n, de biztos, hogy vannak ilyen munkak, csak nyilvan akkor a gyerekkel alig vagy es bebiszitterre kell bizni. Mashogy nem tudod megoldani foleg hetvegen.
2010. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Egyebkent lehet, hogy az segitene, ha ilyen szorult helyzetben vagy, hogy nem mondod, hogy van gyereked. Ha valamiert el kell jonnod a gyerek miatt, kilepsz, de addig legalabb van munkad es fizetesed. Szerintem ilyen nagyobb helyeken probalkozz, mint a Tesco meg hasonlok, oda keresnek hetvegere beugrokat, persze nagyon kemeny munka.
2010. nov. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!