Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki már 18...

Van itt olyan aki már 18 évesen élt egyedül albérletben?

Figyelt kérdés
(természetesen volt munkás és eltartottad magad)
2011. márc. 14. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
igen en:) de nem otthon hanem kulfoldon.
2011. márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

18 évesen és 4 hónaposan kerültem albérletbe,közvetlenül érettségi után


azóta is egyetemista vagyok,második diplomám csinálom nappalin egyéni tanrenddel,mellette heti 40órában dolgozom


nehéz volt eleinte,de megérte

2011. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

mennyiből tartottátok el magatokat és milyen albérletben?

(panel, kertes stb)

2011. márc. 14. 20:41
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Én :)

Panelben, havi 90 ezerből kb.

23/L

2011. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
panel a legolcsobb 40+rezsi=90 ezer +kaja 30 ezer=120 bol
2011. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

második vagyok

első félévben a nyári pénzemmel egészitettem ki a 60ezret amit kerestem

onnantól pedig kaptam szociális támogatást és bursa ösztöndijat,ami havi 30-35ezer plussz volt a 60ezres fizuhoz,ami most 70ezer (diákként ugye minimálbérrel kiszurják a szemünk,hiába végzek ugyanoylan melót mint más szellemi dolgozó,csak én többször kéreckedek,de azokat az órákat ugyanugy ledolgozom)


20ezer az albérlet,plussz a rezsi nyáron 15 télen 30

(nagyváros,de nem pest,ott ez esélytelen)

természetesen panel

kertest is kiadnak 30-35.ért már,de annak a rezsije télen iszonyat fűtés szempontjából...és csak a gond van vele,nekem nem kell kertes amig nem akarok gyereket

2011. márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2011. márc. 14. 20:56
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Családi ház alagsorban (pincerész) kialakított szoba-fürdő-wc. Nekem erre futotta. De lassacskán szépen átalakítottam a lehetőségekhez képest, kialakítottam egy minikonyhát is, ha hazamentem a melóból főztem stb.


18 éves voltam szintén érettségi után. Reggel 6-ra jártam, délután 2-ig. Irodán dolgoztam de raktárnyilvántartó voltam, így ugyanúgy kellett járnom mint a fizikai munkásoknak.


Eleinte nehéz volt "élve eltemetve", de meg lehetett szokni. Aztán vettem egy kicsi tévét is, esténként már nem csak olvastam.


Sajna már nem nagyon emlékszem cakkpakk mennyibe volt, mert már vagy 16 éve :)Diplomát szereztem számvitel irányban levelezőn. S mellette még két OKJ-s felsőfokú tanfolyamot is elvégeztem (mérlegképes könyvelő mindegyik szak, és informatikus)


Azóta van saját szépen berendezett lakás, befektetés, vezető állásban vagyok egy cégnél. Van egy csodaszép kislányom. Elégedett vagyok azzal, amit elértem.

2011. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17 évesen, egy gyerekkel már albérletben voltam...
2011. márc. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

17 évesen gyerek? :O

gyereknek gyerek..

2011. márc. 21. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!