Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik eleve rosszul állnak...

Akik eleve rosszul állnak anyagilag, miért vállalnak több (2-3) gyereket? Utána meg sehogy nem jönnek ki a pénzből, támogatásokat kell igényelniük és el vannak adósodva.

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 17:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Így én sem tudom, de tudom, hogy vannak olyanok, akik a családi pótlékr ahajtanak, tapasztalat! (nem mi)
2010. nov. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Szia

Pl 3 gyereket olcsóbb nevelni mint 2őt, mert amíg a legkisebb 10 éves nem lesz addig az anya főállású anya vagy mi, és egy fizetésre való pénzt kap.

+ ugye a családi pótlék


vagy előbb megszületnek a gyerekek, és csak aztán adósodnak el, szerintem ez egyénfüggő, hogy ki miért vállal annyi gyereket.

2010. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
csp-ért,juttatásokért,stbkért,de nem gyerek szeretetből,vagy önzőségből,vagy mert kell egy eszkőz apucit fogni,meg aztán tartásdijból lehet lébecolni...
2010. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Olyan drága a fogamzásgátló, hogy nem tudják megfizetni.

Ördögi kör, nemde?

A másik lehetőség a bigott vallásosok. A pápájuk kigondolta, hogy nem szabad védekezni a biztonságos módszerrel.

A harmadik fajta, aki a csp-ből akar megélni.

A negyedik, aki lusta elmenni dolgozni, újra és újra 3 évet ráhúz egy-egy gyerekkel. 4 gyerek= 12 év munkaviszony, utána még főállású anya is lehet: nincs főnök, szabad munkaidő beosztás...

2010. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Vagy amikor a gyerekeket vállaták, még nem voltak ennyire rossz helyzetben.
2010. nov. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De azért írtam azt, hogy aki ELEVE rossz helyzetben van, vagyis már akkor is, amikor tervezik az újabb gyereket és nem utólag adódik olyan helyzet.
2010. nov. 3. 17:27
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem mindenki a családira hajt,mivel szart sem és,és senkinek nem jobb!Egyszerűen vannak olyanok akik szeretik a gyerekeket nagy családot,így boldogok!Nekem van is 3, nem vagyunk gazdagok,de meg van mindenünk.Biztosan vannak olyanok akik csak a pénz miatt szülnek,az ilyet szerintem onnan lehet észre venni hogy a gyereken szakadt ruha van,mivel másra költik a pénzt.Sokat ismerek akiknél több gyerek van és mindenük meg vannak a gyerekeknek.Ezért nem kell álltalánositani!
2010. nov. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

17:27,

a kérdező azt tette fel, hogy ELEVE rossz anyagi helyzet!

2010. nov. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
Azért,mert nem olyan okosok,mint ti,és nem tudják,hogy mekkora marhák,milyen rossz a gyerekeiknek.Sőt,a gyerekeik sem.Ld.Hét krajcár.
2010. nov. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Kriszti83 ***** válasza:
100%
Mert nem felelősségteljes szülők.
2010. nov. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!