Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjemnek lehetséges, hogy...

Férjemnek lehetséges, hogy van egy gyereke, házzaságon kívül. Akit eddig testvérem gyerekének hittünk. Az Anya most Dns tesztet akar.11 év után kötelezheti rá a férjemet?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A testvéred gyerekének a férjed az apja?
2010. nov. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán igen, de várd meg inkább olyanok válaszát, akik jártasabbak a jogban!
2010. nov. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Röviden a tesód gyereke a férjedé? Huu az kemény..De gondolom h tudtál róla, h voltak együtt.

Nme tudom a választ, de gondolom h ugyanolyan joga van..

2010. nov. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A tesód ffi vagy nő?
2010. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Fiú testvéred van, vagy lány?

Én sem értek hozzá, de tuti, hogy kötelezheti, és ha ő az apa, akkor még gyerektartást is fizethet.

2010. nov. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kötelezheti, csak nagyon macerás jogi úton, amibe valószínűleg nem akar majd belemenni, mert ha mégsem a férjed az apa, akkor elég sokba kerül neki.

De titeket nem nyugtatna meg, ha megcsinálnák azt a tesztet?

2010. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
az anya se normális ha így felborítja egy 11 éves gyerek életét
2010. nov. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A férjed 11 évvel ezelőtt lefeküdt a tesód feleségével? Jól értem? Hát ez jó "móka" lesz! Ti mióta vagytok házasok?
2010. nov. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Ha a gyerek jogállása rendezett (értsd: van apa az anyakönyvi kivonaton, tehát nem az anyja vezetéknevét viseli), akkor nem kötelezhetik rá. Kivétel bírósági úton de ahhoz baromira nagyon indokolt esetnek kell előállnia. És ha majd a bíróság kötelezi, akkor lehet megcsináltatni, és utána lehet egy külön perben a gyerektartás megállapítását kérni.

Magánvélemény: Szemét egy nő lehet (bár nem ismerem a sztorit). Ha elvolt így 11 évig, miért kell megbolygatni a múltat? Nem is értem.....

2010. nov. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

én s úgy értelmezem, hogy a a férjed feküdhetett le a fiútestvére párjával, ez így helyes?

Elvileg bírósági úton lehet persekedni de ez nagy sszeg is lehet s szerintem csak van valami elévülési idő ebben.

Mert csak baakar ártani, nemhiszem, hogy most kapcsolt, "hoppá, eszembejutott én mással is lefeküdtem, hát hogy nem jutott eszembe!"

2010. nov. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!